Buffalo – Edmonton 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Ottawa 2:1 (po pr.) | New Jersey – Colorado 1:2 (po pr.)
Detroit – Vancouver 2:0 (kon.) | Anaheim – Columbus 2:4 (kon.) | Los Angeles – Chicago 3:5 (kon.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovou hru v prodloužení a vítězí tak v dnešním utkání. Přihrávku Duchena z pravého kruhu tečuje v předbrankovém prostoru za záda Schneidra RYAN O´REILLY. Jágr na střídačce jen nevěřícně kroutí hlavou, realita je ale taková, že New Jersey ztrácí další zápas, který mělo velmi dobře rozehraný. Asistence: Matt Duchene, Nathan MacKinnon.

59:18
    Greene vyloučen za podražení, domácí jdou do oslabení!

58:13
    Je srovnáno! Trenér Colorada Roy odvolal brankáře z branky 150 sekund před koncem třetí třetiny a vyplatilo se. Tvrdou ranou z voleje z pravého kruhu Schneidra prostřelil P. A. PARENTEAU. Asistence: Tyson Barrie, Gabriel Landeskog.

57:30
    Hosté odvolávají brankáře!

52:45
    Jágr nastřeloval puk do předbrankového prostoru z pravého kruhu, kotouč ale nedokázal nikdo tečovat.

46:30
    Mitchell vyloučen za držení, bude se hrát ve čtyřech.

45:04
    Jágr vyloučen za podražení.

36:32
    Jágr byl sám na levé straně, jeho střela zápěstím jde však těsně mimo!

34:13
    Bernier vyloučen za podražení.

29:38
    Landeskog pálí z bezprostřední blízkosti k levé tyči, Schneider vyráží!

28:16

23:39
    Carter vystřelil z voleje z levého kruhu, Giguere vyráží!

19:55
    A po teči Zubruse z předbrankového prostoru zvoní podruhé v utkání levá tyč Giguerovy branky!

18:25
    Devils právě vstřelili branku!
    Po rychlém brejku New Jersey se mohou domácí radovat z úvodní branky. Pohotovým příklepem se z levého kruhu trefil křižmo na levou tyč RYAN CARTER! Asistence: Steve Bernier, Stephen Gionta.

15:47
    Hosté hráli v šesti, Devils si tedy zahrají přesilovku.

12:34
    Za podražení je vyloučen Harrold.

09:29
    Jágr se dostal k odraženému puku na mezikruží, do kterého se opřel golfovým úderem, puk ale letí těsně nad!

09:08
    Na trestnou lavici míří Talbot za sekání.

07:18
    Tyč! Ryder trefil z levého kruhu levou tyč, teď měli Avalanche štěstí.

05:00
    A ta málem skončila gólem, Schneider se ale perfektně položil ke své levé tyči a puku v cestě do brány zamezil!

01:50
    Za sekání vyloučen Landeskog.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 19. Carter (Bernier, Gionta) – 59. Parenteau (Barrie, Landeskog), 61. O´Reilly (Duchene, MacKinnon)

New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Greene, Fayne, Volčenkov, Salvador (C), Židlický, Merrill – Jágr, Zajac, Zubrus – Brunner, Loktionov, Eliáš – Ryder, Henrique, Clowe – Bernier, Gionta, Carter.
    Trenér: DeBoer.

Colorado Avalanche: Giguere (Varlamov) – Johnson, Hejda, Benoit, Guenin, Barrie, Holden – Parenteau, MacKinnon, Landeskog (C) – McGinn, Duchene, O´Reilly – McLeod, Mitchell, Talbot – Bordeleau, Cleche, Wilson.