NY Rangers – Colorado 5:1 (kon.) | Carolina – Winnipeg 1:2 (kon.) | Boston – Vancouver 3:1 (kon.)
Florida – Toronto 4:1 (kon.) | Montreal – Calgary 2:0 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:1 (kon.)
St. Louis – Ottawa 4:5 (2:3 po s.n.) | Minnesota – Tampa 2:1 (kon.) | Arizona – Dallas 1:3 (kon.)
Montreal Canadiens
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Calgary Flames
Středa 05.02.2014, 01:40 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:38:59)

Montreal právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID DESHARNAIS. Asistence: Max Pacioretty a P.K. Subban.

Vzhledem k technickým problémům budeme zatím přinášet pouze změny stavu, děkujeme za pochopení.

40:01

40:00

38:38
    Canadiens tlačí svého soupeře.

38:20
    Nepřesná rozehrávka Flames ve středním pásmu, puk získávají domácí.

37:45
    Ryan White na druhé straně tak pálí od modré, ale netrefuje branku.

37:26
    Russell pálí z pravé strany, Price celým svým tělem vyráží.

36:45
    Domácí si za svou aktivitu vedoucí gól zaslouží, nyní se však Canadiens musí bránit ve vlastní třetině.

36:15
    Ladislav Šmíd si nepočínal příliš obezřetně ve vlastní třetině, nezachytil Prusta u mantinelu, který si z pravé strany najel k brance Flames a přesnou přihrávkou před branku nachází RENE BOURQUEHO, kterému již stačilo pouze nastavit hokejku, první gól zápasu. Asistence: Brandon Prust a Lars Eller.

35:38
    Gionta zkoušel překvapit Berru střelou z pravé strany, puk končí ve výstroji gólmana Flames.

35:22
    A Price tam puk "krotil", když se od něho odrazil, ale zvládl to, nikdo v bíločerveném se k dorážce nedostal.

35:16
    Giordano pálí z levé strany, od modré.

35:00
    Poslední pětiminutovka druhé třetiny, stále na první gól čekáme. Komerční přestávka.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 37. Bourque (Prust, Eller), 60. Desharnais (Pacioretty, Subban)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Gorges, Subban, Markov, Jemelin, Beaulieu, Murray – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Briere, Plekanec, Gionta – Bourque, Eller, Prust – Bournival, R. White, Weise
    Calgary Flames: Berra (Ortio) – Brodie, Giordano, Russell, Butler, Šmíd, WIdeman – Hudler, Backlund, Stempniak – Cammalleri, Monahan, Colborne – Bouma, Stajan, Jones – Westharth, Galiardi, McGrattan

Rozhodčí: Devorski, Rooney – Barton, Cormier

Diváci: 21273