Most – Motor ČB 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Jihlava – Třebíč 0:3 (kon.)
Havířov – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.) | Beroun – Šumperk 5:3 (kon.)
Litoměřice – Kadaň 4:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 05.02.2014, 18:001. liga (ČR)

A je dobojováno! Medvědi i ve třetí třetině hráli velmi dobře a nepustili soupeře, aby mohl vyrovnat. Přesto několikrát stálo za Berounem potřebné štěstíčko. Především po střele Gewieseho, kdy zadunila tyč Šimbochovy klece. Nakonec se ale přece jen dočkal Beroun cenné výhry a navíc vstřelil pět branek, což je opravdu úctyhodné. (20:29:43)

60:00

59:27
    Beroun právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! VLADISLAV KUBEŠ ujel zcela obraně Šumperka a svůj samostatný nájezd zakončil přesnou střelou mezi Štůralovy betony. Asistence: Pavel Malý

58:21
    Medvědi se zatím velmi dobře brání a hra se odehrává především u branky soupeře.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Babka zakončil pěknou akci střelou zápěstím, ale gólman Štůrala byl v pozoru a pohotově zakročil svým betonem.

57:01
    Medvědi se osvobozují vyhozením puku do středního pásma a mohou jít vystřídat.

56:32
    Závar před gólmanem Medvědů vyřešil bek Chalupa, který puk odklidil do bezpečí.

55:42
    Hrdel se řítil ze strany sám na gólmana Draků, ale místo technického zakončení to zkusil razantně příklepem a pouze vyprášil betony Štůraly.

55:21
    Pokus Stromka z dobré pozice lapil pohotově gólman Štůrala.

54:59
    Po delší době se dostali Medvědi do pásma Draků.

53:01
    Obránce Petr Gewiese vypálil od modré, jeho střela se otřela nejdříve o břevno a následně i o tyč medvědí klece.

52:31
    Další pokus tentokrát od Pláška vyrazil brankář Medvědů svoji vyrážečkou do ochranné sítě.

52:01
    Šimbocha prověřil z levé strany Semorád, ale gólman Medvědů ukryl kotouč do své výstroje.

51:23
    Bruncovu první střelu ještě zblokoval jeden z obránců Medvědů, ale následná jeho dorážka z těžkého úhlu lízla tyč berounské klece.

50:34
    Rozehrávka Šumperka skončila pouze zakázaným uvolněním.

49:57
    Šumperk hraje v plném počtu.

49:02
    Z dobré pozice vypálil obránce Kučný, ale gólman Štůrala byl připraven.

48:31
    Medvědům se v přesilové hře zatím příliš nedaří.

Branky a nahrávky: 17. Babka (Třetina), 26. Strnad (Hrdel, A. Půlpán), 34. Babka (Třetina), 44. Chalupa (A. Půlpán, Kubeš), 60. Kubeš (Malý) – 32. Haas (Dudáš), 38. Žalčík (Staněk, Sedlák), 48. Žalčík (Moskal, Sedlák)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Novák, A. Růžička, Chalupa, Jebavý, Hrouda, Kučný, Kolářík, Sklenička – Strnad, Hrdel, Třetina – A. Půlpán, Babka, Kubeš – T. Půlpán, Stromko, Malý – Bušek
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vainer) – Starý, Holík, Gewiese, Novotný, Sedlák, Tesařík, Dudáš – Haas, Plášek, Semorád – Staněk, Moskal, Žalčík – Brunec, Langr, Cink – Popelka, Půhoný, Skoumal

Rozhodčí: Vampola – Čížek, Křivohlavý