Opava – Orlová 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 3:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 5:2 (kon.)
Nový Jičín – Vsetín 2:4 (kon.) | Přerov – Technika Brno 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 6:4 (kon.)
Žďár n/S – Milevsko 7:5 (kon.)
HC ZUBR Přerov
6:4 (1:0, 2:2, 3:2)
HC Technika Brno
Středa 05.02.2014, 18:00 • Meo aréna • 2. liga skupina Východ

Dnešní bláznivé utkání na góly dopadlo nakonec příznivěji pro domácí. Zubři si nejprve vypracovali solídní náskok, ale Technika se dokázala v obou případech dotáhnout a v závěru to dokonce vypadalo na vyrovnání. Veškeré nadějě hostí ale utnul trefou do prázdné branky Dominik Matula. Dnes je to všechno, napočtenou. (20:27:01)

60:00

59:59
    Přerov právě vstřelil branku!
    Definitivně o tříbodovém zisku domácích rozhoduje trefou do odkryté branky DOMINIK MATULA. Asistence: Zdeněk Sedlák, Janota.

59:40
    Posledních dvacet sekund do konce třetí třetiny. Novák opět na střídačce, buly před Vojtkem.

59:33
    Novák je zpátky v brance, hraje se pět proti pěti.

59:24
    Technika právě vstřelila branku!
    Jurča ještě nedokázal v tutovce dopravit puk za Vojtkova záda, ale vzápětí snižuje na rozdíl jediné branky ve dvojnásobné početní převaze PETR ŠTINDL. Asistence: Petr Jurča, Karel Benýšek.

59:05
    Technika se usídlila před Vojtkem, je tu poslední minuta třetí třetiny.

58:36
    Štindlova rána se otřela o Vojtkovu přilbu a zamířila do ochranné sítě. Buly před brankou Zubrů se bude opakovat.

58:15
    Zubři budou hrát do konce třetiny oslabení šest proti čtyřem. Zdeněk Sedlák (PŘE) 2 minuty sekání.

58:03
    Technika to zkusí se šesti hráči na ledě, Novák zůstává na střídačce.

58:03
    Technika si bere oddechový čas. Hosté se ještě pokusí něco udělat s výsledkem a případně zdramatizovat závěr utkání.

58:03
    Oba celky si nachystají nové formace a bude se vhazovat před Vojtkem.

57:18
    Hra se zase na chvilinku uklidnila, uvidíme co nám přinese samotný závěr utkání.

56:34
    Technika se ještě chce poprat o výsledek. Vojtek musel dvakrát zasahovat proti dorážkám Kozáka.

55:50
    Unikající Matula byl před střídačkami stažen brněnským hráčem k ledu, rozhodčí hru ponechávají bez vyloučení.

55:07
    Vojtek ukryl lehoučké nahození Zábranského do lapačky. Následuje vhazování v obranném pásmu domácích.

54:18
    Osina v kombinaci Zubrů hledal u pravé tyčky volného Kovaříka. Zmiňovaný útočník domácích ale zkrotit skákavý puk nedokázal.

53:35
    Zraněný útočník Techniky zamířil nejspíše s otřesem mozku do kabin.

53:35
    Na ledě zůstaly krvavé stopy a do akce tak musí ledaři.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 2. Ditrich (Sakrajda, Brančík), 21. Haloda (Kovařík, Pala), 23. Sedlák (Haloda, Pala), 41. Osina (Pala, Sedlák), 45. Haloda (Sedlák, Kovařík), 60. Matula (Sedlák, Janota) – 34. Štindl (Havíř, Jurča), 35. Jurča (Havíř, Benýšek), 47. Benýšek (Zapletal, Látal), 60. Štindl (Jurča, Benýšek)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Osina, Janota, Vlček, Běhal, Matyáš, M. Kratochvíl, Tomeček – Haloda, Sedlák, Kovařík – Sakrajda, Brančík, Ditrich – D. Šťastný, Matula, Blinka – Školoud, Kolář, Málek.
    HC Technika Brno: Chvátal (23.Novák) – Habrovec, Dittrich, Žalud, Štindl, Zapletal, Havíř, Odehnal – Čtvrtníček, Jurča, Boček – Česnek, Kozák, Benýšek – Hnilička, Bustin, Zábranský – Látal, Brzobohatý, Pargač – Maršálek.

Rozhodčí: Netopil – Kašík, Vožda