NY Rangers – Colorado 5:1 (kon.) | Carolina – Winnipeg 1:2 (kon.) | Boston – Vancouver 3:1 (kon.)
Florida – Toronto 4:1 (kon.) | Montreal – Calgary 2:0 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:1 (kon.)
St. Louis – Ottawa 4:5 (2:3 po s.n.) | Minnesota – Tampa 2:1 (kon.) | Arizona – Dallas 1:3 (kon.)
Arizona Coyotes
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Dallas Stars
Středa 05.02.2014, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového pracovního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (05:48:07)

Československá stopa v dnešním utkání:

Zbyněk MICHÁLEK (PHX) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:48
    Martin HANZAL (PHX) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:32
    Radim VRBATA (PHX) 0+0, 5 střel, čas na ledě 22:15

Hvězdy utkání:
    1. Antoine ROUSSEL (DAL) 1+0, 3 střely, čas na ledě 13:06
    2. Mike SMITH (PHX) 37 úspěšných zásahů, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 94,9%

Nejvíce času na ledě: Keith Yandle 26:25 – Alex Goligoski 24:46

Branky a nahrávky: 30. Vermette – 33. Horcoff (Seguin, Peverley), 44. Roussel (Garbutt), 60. Garbutt (Eakin). Po třetinách: 0:0, 1:1, 0:2. Rozhodčí: Meier, St. Pierre – Galloway, Lazarowich. Diváci: 12257.

Dnešní veledůležitý zápas pro oba soupeře nakonec zvládli lépe Hvězdy z Dallasu, které urvaly vítězství ve třetí třetině. Dnes se hrálo dlouho bez branek, skóre zápasu otevřel až v polovině střetnutí Antoine Vermette.

Hosté ale o pár minut později zásluhou přesilovkové trefy Shawna Horcoffa srovnali. Po dvou třetinách byl stav nerozhodný, vítěznou branku si nakonec po chybě Chipchury připsal Antoine Roussel.

Vítězství Stars pak v závěrečné minutě pečetil gólem do prázdné branky Ryan Garbutt. Dallas tak vítězí na ledě Phoenixu 3:1 a hodně se přiblížil příčkám zajišťujícím postup do play off.

59:56
    Rob Klinkhammer ještě mohl snížit, v dobré šanci ale netrefil ani branku.

59:34
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hvězdy dnes vyhrají! RYAN GARBUTT ve vlastním obranném pásmu vybojoval puk, o mantinel ho poslal do bezpečí, pak byl tvrdě atakován, puk ale nakonec doklouzal až do branky! Asistence: Cody Eakin.

59:27
    Ribeiro nedokázal najít před brankou Vermetta.

59:05
    Domácí musí začít opět až od vlastní branky, zápas se už dostal do své poslední minuty.

58:48
    Cody Ekain dokázal dostat puk alespoň do středního pásma.

58:37
    Mike Smith opouští branku, domácí to zkusí v šesti hráčích!

58:01
    Hosté v úmyslném ofsajdu, vhazovat se bude před Lehtonenem.

57:56
    Lehtonen vytřepal z rukavice puk po střele Morrise z poloviny hřiště a rychle rozehrává.

57:32
    Elitní řada Stars opět ušetřila několik cenných vteřin v útočném pásmu.

57:10
    Třetí třetina se už chýlí ke svému konci a domácí nejsou schopni dostat se k puku.

56:23
    Nepovedená rozehrávka domácích, odpískáno zakázané uvolnění.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 30. Vermette – 33. Horcoff (Seguin, Peverley), 44. Roussel (Garbutt), 60. Garbutt (Eakin)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Michálek, Morris, Yandle, Schlemko, Murphy – Doan (C), Hanzal, Vrbata – Korpikoski, Vermette, Boedker – Klinkhammer, Ribeiro, Moss – Bissonnette. Halpern, Chipchura
    Trenér: Dave Tippett.

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Goligoski, Daley, Jor. Benn, Dillon, Rome, Gončar – Jam. Benn (C), Seguin, Ničuškin – Peverley, Eakin, Cole – Roussel, Fiddler, Garbutt – Whitney, Horcoff, Chiasson
    Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: Meier, St. Pierre – Galloway, Lazarowich

Diváci: 12257