NY Islanders – Calgary 2:4 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 1:2 (kon.) | Philadelphia – Colorado 3:1 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:2 (kon.) | Montreal – Vancouver 5:2 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:2 (kon.)
Tampa – Toronto 1:4 (kon.) | Florida – Detroit 1:3 (kon.) | St. Louis – Boston 3:2 (po pr.)
Minnesota – Nashville 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 2:1 (po pr.)
Minnesota Wild
3:2 (2:1, 0:1, 0:0 - 1:0)
Nashville Predators
Pátek 07.02.2014, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z utkání mezi Minnesotou a Nashvillem je to tak vše. Přeji vám příjemný pátek a u dalšího utkání NHL zase někdy na počtenou. (04:50:32)

Československá stopa v utkání:

Do utkání nezasáhnul ani jeden z hráčů z bývalého Československa.

Dnešní utkání sledovalo 18 766 diváků.

Minnesota tak nakonec dokázala porazit Nashville i ve třetím utkání ze čtyř, když o vítězství Wild rozhodnul v prodloužení svou trefou Niederreiter.

Minnesota právě vstřelila branku!
    NINO NIEDERREITER dokázal získat puk ve vlastním obranném pásmu a následně jej vyvezl až do útoku, kde zkusil vystřelit přes bránícího Josiho a jeho střela zapadnula do pravého růžku Huttonovy brány. Asistence: Kyle Brodziak, Jared Spurgeon.

62:06
    Josi přistrčil puk na modrou Weberov, který však při své střele zlomil svou hůl.

61:39
    Střela Heatleyho z pravé strany je tečována Josim do ochranné sítě za Huttonem.

61:27
    Minnesota se však v útoku příliš dlouho neohřála a do útoku se naopak hnali hosté, ale těm se nepovedl přechod do pásma, a tak je pískán offside.

61:15
    Brodin zavezl puk do útočného pásma Wild, kde si pro něj sjel Brodziak.

60:44
    Další střela domácích. Granlund přenechal puk za sebou Pominvillovi, jehož střelu opět kryje Hutton.

60:25
    Coyle dostal puk ve středním pásmu a dostal se s kotoučem až do útoku, kde nakonec z pravé strany vystřelil na Huttona, ale ten byl pozorný a puk má ve své výstroji.

60:01

Ve třetí třetině již nepadnula ani jedna branka, a tak utkání bude muset rozhodnou prodloužení či případné samostatné nájezdy. Ve třetí třetině znovu orazítkovali hosté tyč Kuemperovy brány, ale to bylo od Nashvillu vše, protože více aktivním týmem byli spíše domácí, kteří však nedokázali svou převahu přetavit ve třetí branku.

60:00

59:51
    Hornqvist trefil svým pokusem jednoho z hráčů Wild, od kterého se odrazil puk mimo kluziště.

59:25
    Minnesota se tlačí do útoku, ale Predators pozorně brání a nepouští domácí tým k ničemu.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 5. Brodin (Niederreiter), 14. Parise (Heatley, Pominville), 63. Niederreiter (Brodziak, Spurgeon) – 6. Smith (Hutton), 28. Smith (Bartley)

Minnesota Wild: Kuemper (Gustafsson) – Suter, Spurgeon, Brodin, Prosser, Ballard, Stoner – Parise, Granlund, Pominville – Zucker, Coyle, Heatley – Cooke, Brodziak, Niederreiter – Mitchell, Haula, Fontaine.
    Trenér: Mike Yeo.

Nashville Predators: Hutton (Dubnyk) – Josi, Weber, Del Zotto, Jones, Ekholm, Ellis – Bourque, Legwand, Smith – Hornqvist, Fisher, Nystrom – Moser, Wilson, Beck – Clune, Cullen, Gaustad.
    Trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: St. Pierre, Watson – Galloway, Murphy

Diváci: 18 766