Marseille – Bastia 3:0 (kon.) | Ajaccio – Rennes 3:1 (kon.) | Guingamp – Remeš 1:2 (kon.)
Lille – Sochaux 2:0 (kon.) | Montpellier – Évian TG 1:1 (kon.) | Valenciennes – Nice 2:1 (kon.)
Valenciennes FC
2:1 (1:0)
OGC Nice
Sobota 08.02.2014, 20:00 • Stade du Hainaut • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou. (21:53:56)

Zápas je nakonec ukončen, domácí po dramatické koncovce vítězí a připisují si důležité tři body. Ty se jim určitě budou hodit v boji o udržení nejvyšší francouzské soutěže na severu země. Vítězství se ale dnes nerodilo snáze, domácí sice po většinu zápasu bušili do pozorné obrany Nice, ta ale dlouho odolávala. Když se domácím podařilo v prví půli dostat do vedení, hosté v té druhé srovnali a vše nasvědčovalo remízovému zápasu. Proti byl ale domácí Waris, který dvě minuty před vypršením základní hrací doby vrátil vedení domácímu týmu Valenciennes FC.

90+2
    Dočkáme se ještě posledního střídání domácích nebo sudí zápas ukončí?

90+1
    Domácí mohou v poklidu střídat. Melikson pouští na závěr do hry da Silvu.

90
    Rozhodčí nastaví ještě dvě minuty v zápase.

90
    Maupay se snažil obloučkem hlavičkou zaskočit domácího brankáře, ten ale krotí míč ve svých rukavicích.

89
    Oslava Warise je však ohodnocena žlutým kartónkem, dres si totiž dle arbitra sundávat nemusel.

88
    Valenciennes právě vstřelilo branku!
    Domácí se vrací dvě minuty před vypršením devadesáté minuty zpátky do vedení! Genevois vytvořil na své polovině obrovskou chybu, nechal se obrat o míč, čehož využil MAJEED WARIS a z pravého křídla nedal hostujícímu brankáři minimální šanci. Asistence: David Ducourtioux.

87
    Sledujeme několik nepřesností na obou stranách.

86
    Hosté jsou stále usazeni na polovině soupeře, domácí se tváří, jako kdyby vyčkávali na smrtelný brejk.

85
    Je tomu tak, na řadě je střídání domácího celku. Na závěrečné minuty přepouští místo střelec jediné branky domácích Doumbia nahrádníkovi Bahebeckovi.

84
    Domácí v zápase ještě ani jednou nestřídali, u jejich lavičky se však rozcvičuje několik hráčů.

83
    Zatím poslední branka více pomohla hostujícím hráčům, kteří mají v závěru míč více na kopačkách a kombinují na polovině soupeře. Ke střele se ale nemohou dostat.

81
    Hostům je ovšem odmáváno postavení mimo hru.

80
    Hraje se hodně nahoru a dolů. Oba týmy cítí šanci na tři body a ženou se bezhlavě do jednoho útoku za druhým. Čekat nás bude určitě ještě divoká desetiminutovka.

78
    Domácí si mohli vzít vedení nazpět! Po centru Ducourtiouxe se sám před hostující bránou zjevil Pujol, nedokázal ale zamířit přesně.