Marseille – Bastia 3:0 (kon.) | Ajaccio – Rennes 3:1 (kon.) | Guingamp – Remeš 1:2 (kon.)
Lille – Sochaux 2:0 (kon.) | Montpellier – Évian TG 1:1 (kon.) | Valenciennes – Nice 2:1 (kon.)
Valenciennes FC
2:1 (1:0)
OGC Nice
Sobota 08.02.2014, 20:00 • Stade du Hainaut • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

88
    Valenciennes právě vstřelilo branku!
    Domácí se vrací dvě minuty před vypršením devadesáté minuty zpátky do vedení! Genevois vytvořil na své polovině obrovskou chybu, nechal se obrat o míč, čehož využil MAJEED WARIS a z pravého křídla nedal hostujícímu brankáři minimální šanci. Asistence: David Ducourtioux.

75
    Nice právě vstřelilo branku!
    Jako kdyby na stadionu ve Valenciennes udeřil blesk, celé publikum rázem utichlo, hosté totiž dokázali srovnat. Bauthéac našel přesně za zády domácí obrany střídajícího mladíka NEULA MAUPAYHO, který se sám před Penneteau nemýlil. Asistence: Eric Bauthéac.

26
    Domácí otevírají skóre dnešního utkání, jedná se o logické vyústění situace, domácí totiž na hřiště zatím dominují. Hosté svůj roh zahráli velmi špatně, domácí se vrhli rychle do bleskového přečíslení, pro centr z pravé strany se rozhodl Warris. Na jeho nabídku si v šestnáctce naskočil nejvýše TONGO HAMED DOUMBIA a Ospinovi tentokrát nedal žádnou šanci. Asistence: Majeed Waris.