Prostějov – Orlová 7:1 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Přerov – SHK Hodonín 3:2 (kon.)
Vrchlabí – Klášterec nO 4:2 (kon.) | Milevsko – Kobra 4:10 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 4:2 (kon.)
Bílina – Mor. Budějovice 3:2 (kon.) | Kolín – Tábor 2:0 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
SHK Drtiči Hodonín
Čtvrtek 13.02.2014, 18:002. liga skupina Východ

Poslední třetinu vyhráli Zubři těsně 1:0 a dokráčeli dnes ke tříbodové výhře. Velikou zásluhu na výhře domácích má útočník Dominik Matula, který se prezentoval dvěma trefami. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek čtvrtečního včera. (20:19:24)

60:00

59:58
    Střelu Kříže Vojtek srazil do bezpečí. Ještě jedno buly.

59:39
    Vojtek si trochu povyjel z branky a rychle ukořistil kotouč do své výstroje.

59:29
    Kovařík výborně zblokoval příhru hostí a Zubři vyhazují.

59:06
    Jiří Goiš (PŘE) 2 minuty za vysokou hůl.

59:06
    U mantinelu zůstal ležet hostující Pokorný a vypadá to na vyloučení na straně domácích.

58:38
    Kotvan zůstal na střídačce a Hodonín to zkusí se šesti hráči v poli. Vhazuje se před Vojtkem.

58:38
    Hodonín sahá po oddechovém čase. Uvidíme s jakou taktikou vyrukují hosté v posledních vteřinách.

58:38
    Kovařík srazil do ochranné sítě tvrdou střelu Charváta.

58:10
    Jsou tu poslední dvě minutky třetí třetiny. Uvidíme jestli si Zubři s klidem udrží vedení a nebo se Hodonín pokusí o drama.

56:17
    Kříž si svůj trest odpykal a Hodonín je zase kompletní. Zubři moc Kotvana v početní převaze neohrozili.

55:56
    Kotvan úspěšně kryje Brančíkovo zakončení z levého kruhu.

55:14
    V akci se divákům představil opět střílející Pala, jeho dělovka mu ale tentokrát vůbec nesedla.

54:45
    Goiš nastřelil pouze boční síťku a ihned na to pálil tvrdě do Kotvana Radomír Pala.

54:17
    David Šťastný byl v úniku podražen a Zubry čeká početní výhoda. 2 minuty za podražení si odsedí Pavel Kříž (HOD)

54:10
    V plném počtu už je také Hodonín, stav je stále těsný pro Přerov 3:2.

53:03
    Buly před brankou Kotvana se bude opakovat. Brankář Hodonína si totiž poradil s pokusem Sedláka.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 14. Matula, 37. Ditrich (Sakrajda, Brančík), 45. Matula (Šťastný, Haloda) – 17. Jurásek (Peš, Špok), 22. Jurásek (Peš, Vrba)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Osina, Vlček, Janota, Tomeček – Haloda, Goiš, Sedlák – Kovařík, Ditrich, Brančík – Sakrajda, Šťastný, Matula – Blinka, Školoud, Kolář – Málek.
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Barus) – Rudiger, Kulyk, Kríž, Skočovský, Špok, Smetana, Pokorný, Koukal, Škorík, Peš, Grman, Velechovský, Jurásek, Vrba, Charvát, Mika, Miklík, Ketner

Rozhodčí: Kubičík – Smilek, Bláha