Warriors Brno – SHK Hodonín 8:2 (kon.) | Olomouc – Havířov 9:3 (kon.) | HC Plzeň – HC Litvínov 6:2 (kon.)
Kometa Brno – Havlíčkův Brod 4:5 (0:1 po s.n.) | Slavia – Liberec 3:6 (kon.)
HC Plzeň 1929
6:2 (1:0, 4:1, 1:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 13.02.2014, 17:00 • Malá hala • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Litvínov ve třetí třetině ještě jednou skóroval, když se v početní převaze prosadil Martin Kučera, další přesilovku už ale hosté využít nedokázali a před koncem navíc ještě jednou inkasovali. O poslední přesný zásah v zápase se postaral Matěj Krásný.

Pro dnešek se s vámi loučím a přeji hezký zbytek týdne. (19:00:55)

60:00

59:31
    Kvasnička nahazoval od modré, Kovařík si ale kotouč ve vzduchu našel a vyráží jej do bezpečí.

58:20
    Dohrává se v útočném pásmu Plzně.

57:22

57:09
    Krásný dorážel z bezprostřední blízkosti, Kovařík byl ale připravený.

56:19
    Indiáni dokázali svého soupeře zamknout hluboko kolem Kovaříkovy branky, na litvínovského gólmana ale zatím nevyzráli.

55:57
    Litvínov hraje ve čtyřech.

55:35
    Domácí prohráli vhazování a musí pro kotouč za vlastní branku.

55:22
    Teď dostává navíc Litvínov další trest. Roman Cikánek (LIT) odsedí dvě minuty za špatné střídání. Plzeň hraje 5 na 3.

54:46
    Váchal ztratil rovnováhu na modré čáře a pustil Vébra do brejku. Litvínovský útočník se ale do zakončení neprodral.

54:37
    Kovařík zasahuje. Bude se vhazovat po jeho pravici.

53:57
    Teď jdou navíc litvínovští mladíci do čtyř, což je zřejmě definitivní konec jejich naděje na body z dnešního utkání. Marek Havlík (LIT) dostává menší trest za faul kolenem.

53:04
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Rychlý do útočného pásma dokázali domácí přetavit v další branku a opět to bylo po přihrávce před odkrytou braknu. MATĚJ KRÁSNÝ zakončoval z bezprostřední blízkosti – 6:2.
    Asistence: Marek Rubner.

51:49
    Kantner se sice do zakončení nedostal, kotouč ale dokázal podržet.

50:45
    Pechovi střela z mezikruží vůbec nesedla a kotouč zamířil daleko vedle plzeňské branky.

50:18
    Hosté trochu komplikují rozehrávku indiánů, k puku se ale nedostávají.

49:06

48:38
    Tvrdou střelu Macháče Krasanovský vyráží.

Marek Kratochvíl

Branky a nahrávky: 8. Rubner (Pour), 22. Pour, 23. J. Roubal, 26. Rubner (Pour, D. Roubal), 36. D. Roubal (Kantner, Kvasnička), 54. Krásný (Rubner) – 21. Helt (Vacín), 44. Kučera (Helt)

HC Plzeň 1929: Krasanovský (Wolf) – Čechura, Kvasnička, Sysel, Váchal, Kačena, Staněk – Kantner (C), J. Roubal, Eret, Rubner (A), D. Roubal, Pour, Hanzlík, Krystl, Krásný, V. Kovařík, Erhart, Straka
    HC Litvínov: Kožnar (26. J. Kovařík) – Kučera, Havlík, Macháč, Kubeš, Cikánek – Urbánek, Vacín, Helt, Vébr (A), Kordule, Myšák (C), Klika, Pavlíček, Vopat, Drašar, Pech

Rozhodčí: Sýkora – Malá, Šimán