Sturm Graz – Salzburg 1:4 (kon.) | Grödig – Wolfsberger 3:0 (kon.) | Wacker – Ried 1:1 (kon.)
Austria – Wiener 1:1 (kon.)
FK Austria Vídeň
1:1 (1:0)
SC Wiener Neustadt
Sobota 15.02.2014, 19:00 • Generali Arena • Rakouská Bundesliga

Přeji příjemný zbytek večera a brzy u dalších onlajn přenosů na shledanou. (21:37:53)

Statistiky zápasu

Držení míče: 63% : 37%
    Střely celkem: 13:12
    Střely na bránu: 5:3
    Rohové kopy: 3:6
    Fauly: 21:24

Austria ztratila tři body v poslední minutě utkání, zásluhou hostujícího Rakowitze. Zlobit se však může pouze sama na sebe. Především díky pasivitě v druhém poločase, kdy byl soupeř z Neustadtu lepším týmem. Menší regionální derby tak skončilo smírně 1:1.

90+3
    Neustadt právě vstřelil branku!
    Po krásné kolmé přihrávce Kocha se sám na Lindnera řítil Froschl, který ještě přihrál míč do pravé strany volnému STEFANU RAKOWITZOVI, ten už neměl problém poslat míč do prázdné brány a v poslední chvíli tak vyrovnává stav utkání – 1:1.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

89
    Salamon obdržel za nevybíravý zákrok žlutou kartu.

88
    De Paula odchází a na posledních pár minut se podívá na hřiště Mader.

85
    Hlavička Pollhammera po přímém kopu jen těsně minula branku Austrie.

84
    Ramsebner zastavuje útok soupeře faulem a vidí žlutý kartónek.

83
    Po rohu se dostal k odraženému míči Koch, jeho střela ale mířila vysoko nad branku Lindnera.

83
    A zároveň poslední střídání hostů. Ze hřiště odbíhá Rauter, na rohový kop míří Witteveen.

82
    Roh pro Neustadt.

78
    Nejlepšího střelce domácích Hosinera nahrazuje Kienast.

75
    Pichlmanna střídá v útoku Rakowitz.

75
    Přetažený centr Salamona našel na druhé straně úplně volného Royera, který se však ukvapil se zakončením. Následuje odkop od brány.

72
    Poprvé střídají také hosté, ze hřiště odchází Denner. Ofenzívu tak podpoří čerstvý Froschl.

70
    Austria se snaží dostat do vápna soupeře přes levou stranu, ten však skvěle brání. Domácí jsou tak vyhnání s rozehrávkou až k vlastnímu brankáři.