Charleroi – Standard 0:1 (kon.) | Waregem – Cercle Bruggy 2:1 (kon.) | Mechelen – Oostende 1:1 (kon.)
Lierse – Genk 0:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Leuven 1:0 (kon.)
Lierse SK
0:1 (0:0)
KRC Genk
Sobota 15.02.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a hosté z Genku nakonec vítězí 1:0. I druhý poločas byla hra taková unavená a nudná bez větších šancí. Postupem času se ještě začala kouskovat střídáním. V 82. minutě ale rozehrávali hosté trestný kop a po tečované střele Goriuse dokázali vstřelit jedinou branku dnešního zápasu. Domácí se potom snažili o vyrovnání, to se jim nepovedlo. V druhém poločasu se hrubost trochu zmírnila, ale i tak byly k vidění dvě žluté karty. Lierse SK tedy prohrává s KRC Genk 0:1 a hosté si připíšou do tabulky 3 body. Z mé strany je to dnes vše, užijte si zbytek sobotního večera a zase někdy na shledanou. (21:56:19)

90+3
    Z trestného kopu trefují domácí zeď.

90+2
    Buffel dostává žlutou kartu.

90+2
    Hazurov faulovaný, domácí rozehrávají přímý kop asi z dvaceti metrů.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Poslední změna i u domácích, dolů jde Hoefkens a na zelený pažit vbíhá Frans.

85
    Oba týmy střídají, u domácích odchází Wils, přichází Hazurov, u hostů dnes skončil Gerkens, na jehož místo nastupuje Hyland.

84
    Koulibaly sahal po soupeři a stáhl ho na zem, dostal za to žlutou kartu.

82
    Genk právě vstřelil branku!
    Gerkens se postavil k trestnýmu kopu, nahrál JULIENU GORIUSOVI, který míč asi z třicetipěti metrů poslal na bránu. Ten měl v letu několik tečí a díky tomu prošel až za Berezovského záda.

80
    Losada fauluje Kumordziho, hosté mohou jít do útoku.

78
    Genk dělá druhou změnu, na místo Cissého přichází Mboyo.

76
    Diagnova hlavička skončila na břevně a následně míč hosté odkopli za bránu. Stadion už pomalu začínal slavit.

74
    Prudký centr do vápna z pravé strany, ale Kumordzi na něj hlavou nedosáhl a ani ho pak nedoběhl.

71
    Jeho pokus skončil nad horní tyčí Kotelesovi branky.

70
    Buffel zahodil svého soupeře a díky tomu rozehrává Losada přímý kop asi z dvaceti metrů.

68
    I u domácích dochází ke změně, pro dnešek dohrál Bourabia a na zelenou plochu vbíhá čerstvý Limbombe.