Charleroi – Standard 0:1 (kon.) | Waregem – Cercle Brugge 2:1 (kon.) | Mechelen – Oostende 1:1 (kon.)
Lierse – Genk 0:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Leuven 1:0 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:1 (1:1)
Cercle Brugge KSV
Sobota 15.02.2014, 20:00 • Regenboog stadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

Je za námi dnešní utkání belgické Jupiler league, ve kterém domácí Waregem strhl v 78. minutě vedení na svou stranu, a proto odchází z tohoto zápasu šťastnější. Děkuji za sledování tohoto on-line přenosu a těším se někdy příště na počtenou. (22:00:09)

90
    Budou se nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Kalonji dostal přesný míč do vápna, ale jeho zakončení bylo velice špatné.

87
    Ze hřiště odchází Marvin Pourié a na poslední minuty přichází Theo Bongonda.

85
    Cercle nyní tlačí a snaží se o vyrovnání.

80
    Žlutou kartu vidí Idrissa Sylla a Kristof D´Haene.

78
    Waregem právě vstřelil branku!
    A Zulte jde opět do vedení! Allegne zahrával rohový kop a míč se ve vápně dostal k volnému KARLU DˇHAENEMU, který neměl moc práce.

73
    Střídá se i na straně domácích. Ze hřiště odchází Conte a přichází Sylla.

67
    Další střídání na straně hostů. N´Diayeho nahrazuje Staelens.

63
    Allegne se pokoušel o střelu, ale ta byla zblokována.

57
    De fauw prověřil Delleho prudkou střelou, Hostující gólman byl však připraven a v klidu míč chytá.

55
    Střídající Naudts se mohl vydat do šance, ale bohužel na míč nedosáhl.

50
    Conte s Cacérésem jsou velice nebezpeční. Dávají hostující obrané pořádně zabrat.

46
    Do druhého poločasu si Cercle připravil střídání. Ze hřiště odchází Smolders a přichází Naudts.

46

Je za námi první poločas, ve kterém byli jasně lepším týmem domácí, kteří šli také do vedení. Jenže stačila jedna malá chyba a hostům se podařilo vyrovnat. Do kabin se tedy odchází za stavu 1:1. Druhý poločas začne přibližně ve 21:06.