Slavia – Zlín 5:4 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 4:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 5:4 (2:0 po s.n.)
HC Plzeň – Třinec 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 4:3 (po pr.) | Sparta – Vsetín 4:3 (po pr.)
HC Litvínov – Pardubice 1:0 (1:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Litvínov
1:0 (0:0, 0:0, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 15.02.2014, 16:00 • ZS Ivana Hlinky • DHL Extraliga juniorů

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Litvínov.
    Autorem branky je JAROSLAV ŠIMEČEK.

Šimeček mířil mezi betony, Vejmelka si myslel, že má kotouč pod kontrolou. Ten však propadl až za brankovou čáru.

63:59
    Soukup teď vytáhl skvělý zákrok proti samostatné akci Veselého a zachránil tak svůj tým!

52:06
    Vyloučen Voženílek (PCE) na dvě minuty za držení protihráče.

40:52
    Vyloučen Šimeček na dvě minuty za podražení.

37:02
    Vyloučen veselý (PCE) na dvě minuty za krosček.

30:28
    Vyloučen hostující Bureš na dvě minuty za sekání. Bude se hrát přes minutu 4 na 4.

29:38
    Vyloučen domácí Strejček na dvě minuty za hákování.

28:16
    Trübenekr mohl jet sám na Vejmelku, hostující obránce Petira ho však výborně bránil a nenechal ho zakončit!

26:32
    Vyloučen Šesták (LIM) na dvě minuty za nedovolené bránění.

22:37
    Nebezpečná situace před Soukupem, který měl teď velké štěstí. Několik hráčů bylo před bránou a chtělo dorážet. Kotouč však včas našel domácí gólman a přikryl ho.

19:32
    Vyloučen Cvrk (LIM) na dvě minuty za hrubost.

18:51
    Vácha poslal nenápadnou střelu na Soukupa, která se nakonec změnila v pěkně nebezpečnou. Veselý ještě dorážel. Soukup však skvělým zákrokem zachránil domácí tým!

16:19
    Nařízeno trestné střílení. Poulíček je v nájezdu ale také neúspěšný!

16:10
    Poulíček jel sám na Soukupa, bekhendem ale neuspěl a byl hákován.

15:14
    Válek poslal křížnou přihrávku přes celé střední pásmo na Šimečka, ten však neměl příliš mnoho prostoru k zakončení a Vejmelka si tak s jeho nepřesnou střelou lehce poradil.

12:29
    Voženílek (PCE) vyloučen na dvě minuty za sekání. Litvínov si zahraje další přesilovou hru.

09:44
    Vyloučen hostující Vácha na dvě minuty za hákování.

05:42
    Čeřovský však nastřelil pouze tyč hostující branky a stav tak zůstává nerozhodný.