Mladá Boleslav – Poruba 2011 0:2 (kon.) | Písek – Havířov 0:7 (kon.) | K. Vary – Pardubice 5:1 (kon.)
Jihlava – Chomutov 1:3 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 4:1 (kon.) | Zlín – Liberec 5:6 (kon.)
Kometa Brno – Slavia 2:3 (kon.) | HC Litvínov – Olomouc 2:4 (kon.) | Vítkovice – Sparta 1:6 (kon.)
Letňany – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Vsetín 3:2 (kon.)

Olomouc právě vstřelila branku!
    Šťastný gól pro Moru! TOMÁŠ ŠOUSTAL se snažil překvapit z úhlu Spěšného a to se mu taky povedlo, když jeho nahození skončilo v pravém rohu Spěšného brány. Stav utkání 2:4! Asistence: Jan Štefka

49:12
    Kučera si vybruslil před Pospíšila, ten ho ale betonem vychytal.

46:34
    Další potyčka! Marek se pustil do Reichela a dostává trest na dvě minuty za hrubost. Od Reichela bylo chytré, že neoplácel.

45:58
    Pavlovský se dostal do úniku dva na jednoho se Šoustalem, ten ale trefil pouze Spěšného.

44:00
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov snižuje na 2:3! Šíp přihrál MICHALU JONÁKOVI, který z vrcholu kruhu propálil vše co mu stálo v cestě. Stav utkání 2:3. Asistence: Radek Šíp.

42:43
    Nakonec vyloučen ze strany Litvínova jen Kučera za hrubost. Bočkaj se vrací na střídačku.

42:43
    Vyloučen jen Pavlovský a Bočkaj oba na dvě minuty za hrubost.

42:43
    Hráči se perou před Pospíšilem. Uvidíme jak hlavní rozhodčí rozdělí tresty.

42:07
    Domácí dnes hráli 3 přesilovku 5 na 3, ale ani jednu z nich nedokázali využít.

Litvínov si zahraje na začátku druhé třetiny přesilovku 5 na 3. V samém závěru třetiny byli ještě vyloučeni Kropáč za napadení a Klvaňa za podražení.

36:27
    Mora svůj tlak přetavuje v gól! Kropáč nahrál MIROSLAVU KUBOVI, který objel bránu a zasunul puk za Spěšného záda. Škoda pro Litvínov, který přestál dvouminutové oslabení 5 na 3. Asistence: Jan Kropáč.

34:30
    Malý trefil Spěšného pravou tyčku.

33:55
    Vyloučen Jonák a Bočkaj oba za podražení. Mora bude hrát dvě minuty přesilovku 5 na 3.

33:25
    Malý netrefil z mezikruží Spěšného bránu.

32:18
    Chmelař zkusil blafák do forhendu, ale v zakončení trefil Pospíšilův beton!

32:18
    Chmelař byl faulován Spurným a pojede samostatný nájezd.

29:46
    Brzek v nadějné pozici, ale trefil Pospíšila.

29:03
    Jonák odjíždí s pomocí spoluhráčů na střídačku, po střetu s Kropáčem.

27:07
    Šoustal tečoval puk bruslí jen do Spěšného tyče.

26:27
    Březák vyloučen za hrubost. Šance pro Moru!

26:18
    Šoustal vystřelil na Spěšného, ten si puk srazil do branky, ale lapačkou ho ještě stihl chytit před brankovou čárou.

24:17
    Mora jde do vedení! TOMÁŠ ŠOUSTAL si vybruslil až před Spěšného, a střelou ke vzdálenější tyči posílá Moru do vedení. Bez Asistence.

23:13
    Vyloučen Škoda za napadení.

20:57
    Kučera trefil střelou po zemi tyč.

19:52
    Kučera tvrdá střela z mezikruží trefila pouze Pospíšila.

19:33
    A další vyloučení. Vyloučen Štefka za hru vysokou holá. Velká šance pro domácí, kteří budou hrát 44 vteřin 5 na 3.

18:17
    Vyloučen Melichárek za hákování.

16:51
    Štefka ujel v oslabení, ale Spěšný si připsal další dobrý zákrok!

16:31
    Pavlovský vyloučen na dvě minuty za napadení.

16:14
    Pavlovský si vybruslil až před Spěšného, ten ho ale betonem vychytal.

13:25
    Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Sklenička za držení protihráče.

10:18
    Olomouc po zásluze vyrovnává! Pavlovský našel rozjetého TOMÁŠE MINISTRA, který jel sám na Spěšného a trefil mezírku mezi Spěšného betony. Asistence: Matěj Pavlovský, Robert Horák.

09:19
    Šoustal našel volného Pavlovského na kruzích, ten ale domácího brankaře nepřekonal!

06:59
    Horák vyloučen za hákování.

06:42
    Jonákovo tvrdá střela od modré trefila pouze mantinel za Spěšným.

03:00
    Litvínov jde do vedení. Bárdoš vystihl hostující rozehrávku. Následně si puk prohodili Tomáš Kučera a JAN BÁRDOŠ, který posílá střelou do odkryté brány Litvínov do vedení! Asistence: Tomáš Kučera.

Martin Stříbrný

Branky a nahrávky: 3. Bárdoš (Kučera), 44. Jonák (Šíp) – 11. Ministr (Pavlovský, Horák), 25. Šoustal, 37. Kuba (Kropáč), 51. Šoustal (Štefka)

HC Litvínov: Spěšný – Šíp, Najman, Jonák, Vostárek, Skelnička, Moravec, Březák – Bočkaj, Chmelař, Reichel, Kučera, Bárdoš, Brzek, Dunko.
    HC Olomouc: Pospíšil – Spurný, Hes, Kolovratník, Marek, Tomek, Klvaňa, Horák, Škoda – Kropáč, Melichárek, Štefka, Heža, Pavlovský, Janáš, Dittrich, Horák, Šoustal, Malý, Ministr, Kuba.