Mladá Boleslav – Poruba 2011 0:2 (kon.) | Písek – Havířov 0:7 (kon.) | K. Vary – Pardubice 5:1 (kon.)
Jihlava – Chomutov 1:3 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 4:1 (kon.) | Zlín – Liberec 5:6 (kon.)
Kometa Brno – Slavia 2:3 (kon.) | HC Litvínov – Olomouc 2:4 (kon.) | Vítkovice – Sparta 1:6 (kon.)
Letňany – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Vsetín 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:0, 0:1, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 15.02.2014, 17:00 • Zlatopramen Arena • Extraliga staršího dorostu

57:50
    Za hrubost vyloučení Hucek z Ústí a ze Vsetína Hohl.

52:04
    Vyloučen hostující Petr Lainka za příliš mnoho hráčů na ledě

50:58
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Domácí obrana ustupovala tak dlouho, až měl JAN ŠČOTKA volnou cestu k brance. Svou šanci bezpečně proměnil. Samostatně.

47:33
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    JAN HUCEK se trefil. První rána od modré modré mu nevyšla. Druhá už ano. Gól v přesilové hře. Asistence: Ondřej Kopta. Martin Tůma.

45:23
    Šance pro domácí. Vyloučen hostující Adam Hořanský na dvě minuty za podražení.

35:39
    Domácí obrana zaváhala, čehož využili hosté a snižují. PETR LAINKA se trefil přesně mimo dosah brankáře Kosiny. Asistence: David Kovář, Adam Hořanský.

32:29
    Vyloučen domácí Petr Michajličenko za držení.

18:41
    Akce z vysokoškolského hokeje. Nádherný rozbor hostující obrany. Macek našel Koptu, který viděl úplně volného MARTINA TŮMU. Ústecký střelec měl před sebou odkrytou branku a trefil se přesně. Asistence: Ondřej Kopta, Marek Macek.

15:19
    Dvě minuty za podražení dostává Jaroslav Vandas. První přesilovka pro hosty.

10:28
    Trpělivá hra se vyplatila. Ústí se dostává do vedení o jednu branku. Kašek našel ROMANA NAVARRU, který se trefil přesně. Pohledná akce Slovanu. Asistence: Matyáš Kašek.

06:28
    Vyloučen hostující Jan Ščotka na dvě minuty za nedovolené bránění.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Navarra (Kašek), 19. Tůma (Kopta, Macek), 48. Hucek (Kopta, Tůma) – 36. Lainka (Kovář, Hořanský), 51. Ščotka

HC Slovan Ústí nad Labem: Zvědělík, Kosina – Hucek, Benda, Havlík D., Michajličenko, Vandas, Kašek, Koval, Drha, Macek, Kopta, Rubeš, Tůma, Zdvořáček, Navarra, Amirov, Ozom
    VHK ROBE Vsetín: Bechný, Gerža – Weintritt, Augustník, Svozílek, Ščotka, Vítek, Hohl, Rýpar, Hořanský, Kovář, Toman, Konopka, Lainka, Světlík, Mikula, Janoušek, Grygar, Miko, Strmiska

Rozhodčí: Petružálek – Koskuba, Šulo

Diváci: echný