Bohem. Pr. – Štěchovice 3:0 (kon.) | Žilina – Samara 0:2 (kon.) | Vlašim – Písek 5:0 (kon.)
Chomutov – Most 2:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Žižkov 3:0 (kon.) | Příbram – Roudnice 1:0 (kon.)
Nitra – Lombard Pápa 1:3 (kon.) | Znojmo – Břeclav 4:2 (kon.) | Jihlava – Vltavín 1:0 (kon.)
Honvéd – R. Sobota 3:1 (kon.) | Olomouc – Třebíč 5:1 (kon.) | Liberec – Slavia 1:0 (kon.)
Slovácko – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
FC Nitra
1:3 (1:0)
Lombard FC Pápa
sk Sobota 15.02.2014, 13:00Přípravný zápas

Víťazom tohto prípravného zápasu sa napokon stali hostia, keď dokázali streliť v druhom polčase 3 góly a otočiť tak stav z 1:0 pre domácich na 1:3 pre nich. (14:42:47)

89
    Hostia po rohovom kope pridávajú definitívnu poistku v zápase, tento gól znamená, že stav zápasu je 1:3 ! Úspešným strelcom je KULCSÁR.

89
    Lombard FC Pápa zahráva roh.

86
    Hostia idú krátko pred koncom stretnutia do vedenia a tak sa im podarilo otočiť stav zápasu na 1:2 ! Úspešným strelcom je NAGY.

72
    Hostia vyrovnávajú v 72.minúte na 1:1 po góle z pokutového kopu! Úspešným strelcom je SEKOUR.