Slovensko – Slovinsko | 1:3 (kon.) | | | USA – Rusko | 3:2 (4:3 po s.n.) | | | Švýcarsko – Česko | 1:0 (kon.) |
Švédsko – Lotyšsko | 5:3 (kon.) |
Finsko – Švédsko | 2:4 (kon.) | | | Švýcarsko – Rusko | 2:0 (kon.) |
Břeclav – Prostějov | 3:6 (kon.) | | | Orlová – Přerov | 2:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Poruba 2011 | 0:2 (kon.) | | | Písek – Havířov | 0:7 (kon.) | | | K. Vary – Pardubice | 5:1 (kon.) |
Jihlava – Chomutov | 1:3 (kon.) | | | Třinec – HC Plzeň | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 5:6 (kon.) |
Kometa Brno – Slavia | 2:3 (kon.) | | | HC Litvínov – Olomouc | 2:4 (kon.) | | | Vítkovice – Sparta | 1:6 (kon.) |
Letňany – Hr. Králové | 3:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Vsetín | 3:2 (kon.) |
Slavia – Zlín | 5:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Kladno – Vítkovice | 5:4 (2:0 po s.n.) |
HC Plzeň – Třinec | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Olomouc | 4:3 (po pr.) | | | Sparta – Vsetín | 4:3 (po pr.) |
HC Litvínov – Pardubice | 1:0 (1:0 po s.n.) |
K. Vary – Mladá Garda | 7:4 (kon.) |
V.Popovice – Příbram | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Vlašim – Jesenice | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Ledeč n. S. – Lanškroun | 1:7 (kon.) |
Černošice – Rakovník | 7:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Mělník | 1:10 (kon.) | | | David Servis – Veselí nLuž. | 5:2 (kon.) |
Mělník – Mladá Boleslav B | 5:4 (0:1 po s.n.) | | | Č. Lípa – PSK Liberec | 8:1 (kon.) | | | Třemošná – Chotíkov | 2:3 (kon.) |
Mar.Lázně – Trstěnice | 5:9 (kon.) | | | Lomnice n/P – Hvězda Praha | 9:3 (kon.) | | | Příbram – V.Popovice | 7:2 (kon.) |
Uh. Hradiště – Šternberk | 4:2 (kon.) | | | Kroměříž – Brumov | 8:2 (kon.) | | | Warriors Brno – Vel. Meziříčí | 2:3 (kon.) |
Uh.Brod – Boskovice | 4:5 (kon.) | | | Nejdek – Božkov | 4:2 (kon.) | | | HC Rokycany – Cheb | 9:3 (kon.) |
Rakovník – Černošice | 5:2 (kon.) | | | Jesenice – Vlašim | 6:3 (kon.) | | | Blansko – Rosice | 8:4 (kon.) |
Kaznějov – SKP Rokycany | 8:5 (kon.) | | | Klatovy – Pubec Plzeň | 0:0 (odl.) | | | Letňany – Roudnice | 7:2 (kon.) |
Bohemians – Olympik | 9:12 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 3:2 (kon.) |
Trnava – Prešov | 4:1 (kon.) | | | Bardejov – Spišská N. Ves | 9:2 (kon.) | | | Senica – Lipt. Mikuláš | 2:5 (kon.) |
Detva – Michalovce | 1:2 (kon.) |
Karlovy Vary – SOHO Olomouc | 3:1 (kon.) | | | Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge | 0:2 (kon.) |
Znojmo – Linz | 2:3 (kon.) |
konec
HC Spartak Uherský Brod
4:5
(0:2, 1:2, 3:1)
SKMB Boskovice z.s.
Branky a nahrávky:
38. Šiller (Břežík), 41. Obadal (Kubiš), 48. Novák (Kotačka, Okénka), 57. Novák – 2. Janda (Pelán), 4. Janda (Zajíc, Pelán), 23. Matouš (Skácel, Maksa), 40. Skácel (Mráz), 47. Maršálek (Mráz)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Spartak Uherský Brod:
Oharek (Obal) – Surý, Woska, Přikryl, Kubiš, Březík, Měšťánek, Pšeja, Hlatký, Okénka, Novák, Schuster, Kotačka, Šiller, L. Obadal, P. Obadal, Smetana
Náhradníci:
Trenér:
SKMB Boskovice z.s.: Zrza (Vybíral) – Maršálek, Pelán, Zajíc, Skácel, Kroupa, Hökl, Zvolánek, Korvas, Mráz, Karný, Janda, Karlíček, Matouš, Veselý, Maksa
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SKMB Boskovice z.s.: Zrza (Vybíral) – Maršálek, Pelán, Zajíc, Skácel, Kroupa, Hökl, Zvolánek, Korvas, Mráz, Karný, Janda, Karlíček, Matouš, Veselý, Maksa
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem branky je TOMÁŠ NOVÁK. Bez asistence.
Autorem branky je TOMÁŠ NOVÁK. Asistence: Martin Kotačka a Matěj Okénka.
Autorem branky je MICHAL MARŠÁLEK. Asistence: Zdeněk Mráz.
Autorem branky je LIBOR OBADAL. Asistence: Milan Kubiš.
Autorem branky je ROMAN SKÁCEL. Asistence: Zdeněk Mráz.
Autorem branky je MILAN ŠILLER. Asistence: David Břežík.
Autorem branky je MICHAL MATOUŠ. Asistence: Roman Skácel a Pavel Maksa.
Autorem branky je PETR JANDA. Asistence: Marc Zajíc a Pavel Pelán.
Autorem branky je PETR JANDA. Asistence: Pavel Pelán.