Bohem. Pr. – Štěchovice 3:0 (kon.) | Žilina – Samara 0:2 (kon.) | Vlašim – Písek 5:0 (kon.)
Chomutov – Most 2:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Žižkov 3:0 (kon.) | Příbram – Roudnice 1:0 (kon.)
Nitra – Lombard Pápa 1:3 (kon.) | Znojmo – Břeclav 4:2 (kon.) | Jihlava – Vltavín 1:0 (kon.)
Honvéd – R. Sobota 3:1 (kon.) | Olomouc – Třebíč 5:1 (kon.) | Liberec – Slavia 1:0 (kon.)
Slovácko – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
FK Příbram
1:0 (1:0)
SK Roudnice nad Labem
Sobota 15.02.2014, 13:00Přípravný zápas

Domácí Příbram v generálce na ligu porazila Roudnici nad Labem těsně 1:0 a již za týden přivítá ve Startip aréně ve veledůležitém záchranářském souboji tým Bohemians 1905. To je pro dnešek ode mne vše. Děkuji za pozornost, hezký víkend z Příbrami. (14:40:22)

89
    Poslední dvě minuty utkání, Příbram stále vede o jedinou branku.

88
    Řezníček vidí první žlutou kartu utkání.

86
    Ovšem opět přišel nepřesný centr a následná ztráta míče.

85
    Nyní budou mít příležitost k vyrovnání hráči Roudnice. Volný přímý kop.

84
    Mareš se pokusil dát druhou branku, ale opět scházela přesnost.

82
    Na generálku před ligou se přijeli podívat i amatérští hráči z páté rakouské nejvyšší soutěže.

80
    Lukáš Stratil zkusil přízemní střelu, ale Bojčuk byl opět na místě.

79
    Ve druhém poločase zatím scházejí přesné a pohledné akce... na hřiště jde Divíšek místo Pleška.

76
    Krátká akce roudnických končí v autu, rozehraje Hruška.

74
    Oba týmy nyní spíše bojují, domácí chtějí dát ještě nějaký gól, hosté čekají na brejky. I gólman Hruška pobízí své spoluhráče k útočné hře...

72
    Roudnice rozjíždí další akci až od gólmana Bojčuka.

70
    Domácí vystřídali – odešel Krbeček a přišel Danoski.

69
    Švancara to zkoušel nyní z velké technicky, ale jeho pokus nebyl příliš přesný. "Mercedes" se za to i omlouvá svým spoluhráčům.

67
    Nyní Roudnice zatlačila domácí Příbram ke své brance, ale opět chyběla finální přihrávka na útočníka. Hosté to zkoušejí zatím spíše naslepo.

65
    Poslední minuty se odehrávají spíše ve středu hřiště, ani jeden z týmů se nedokáže prosadit v koncovce a navíc finální přihrávka nefunguje nyní ani u jednoho mužstva.

62
    Obrovská příležitost Příbrami po parádním Tarczalově centru na Mišůna! Ten v pěkném náběhu dobře trefil hlavou míč, ale gólman Bojčuk předvedl fantastický zákrok!