Aston Villa – Norwich 4:1 (kon.) | Swansea – Crystal Palace 1:1 (kon.) | Tottenham – Cardiff 1:0 (kon.)
Swansea City
1:1 (1:0)
Crystal Palace FC
Neděle 02.03.2014, 17:30 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League

Zápas dvou rozdílných poločasů končí spravedlivou remízou 1:1. Swansea byla lepší v první půli a také po zásluze vedla díky de Guzmánovi. Ve druhém poločase se však Crystal Palace probudil a jejich zlepšená hra přinesla i vyrovnávací trefu. I když tu víceméně obstarali domácí gólman Vorm a stoper Flores. Vorm špatně vyběhl a Flores musel faulovat unikajícího útočníka Eagles. Murray pokutový kop proměnil. Hosté sice sahali po vítězství, ale otočit utkání už nedokázali. To je pro dnešek vše, užijte si zbytek prvního březnového víkendu. (19:28:54)

90+4
    Domácím se nic nedaří, utkání skončí remízou.

90+4
    Dnešní utkání sleduje 20240 diváků.

90+3
    Bolasie vystřihl parádní střelu zpoza šestnáctky, ale míč nakonec zamířil jen nad bránu Swansea.

90+2
    Vcelku nebezpečná akce hostů mohla přinést zakončení Thomase, ale ten raději zkusil nasimulovat penaltu. Je z toho jen žlutá karta.

90
    Mike Dean nastaví druhý poločas o 4 minuty!

90
    Amat dostal do obličeje nepříjemnou ránu kopačkou Murrayho, ale už je zpět na nohou a hra může pokračovat.

89
    Swansea se brání, co to jde, Crystal Palace totiž v závěru zápasu touží po všech bodech.

87
    Ten se sice nepovedl, ale hostům to vadit nemusí, i nadále mají míč na svých kopačkách.

86
    Crystal Palace tlačí! Nyní mají k dispozici další roh.

85
    Rohový kop však hostujícím fotbalistům nevyšel.

84
    Eagles jsou při chuti a málem vývoj zápasu otočili. Střelu Murrayho naštěstí pro domácí srazil Amat do zámezí.

82
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    A hosté vyrovnávají! K míči se postavil GLENN MURRAY a perfektní střelou do levé šibenice nedal Vormovi žádnou šanci – 1:1!

82
    Flores musel faulovat Murrayho, který před sebou měl prázdnou bránu. A proto předčasně putuje pod sprchy.

81
    Neuvěřitelná chyba gólmana Vorma a následný faul Florese znamená pokutový kop pro Crystal Palace!

80
    Crystal Palace s blížícím se koncem vyvíjejí čím dál větší tlak na domácí jedenáctku. Bude to stačit? Rozhodne poslední desetiminutovka.