Villarreal – Real Betis 1:1 (kon.) | Atlético – Real Madrid 2:2 (kon.) | Sevilla – Real Sociedad 1:0 (kon.)
Barcelona – Almería 4:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Valencia 1:0 (kon.)
Villarreal CF
1:1 (0:0)
Real Betis
Neděle 02.03.2014, 12:00 • Camp El Madrigal (Villarreal) • Španělská LaLiga

Posledních dvacet minut utkání muselo potěšit všechny příznivce kvalitního fotbalu, nejprve v 71. minutě proměnil penaltu Soriano, jenže v 80. minutě dostal Uche druhou žlutou kartou a to výrazně ovlivnilo zbytek utkání. O pět minut později totiž Castro hlavičkou usměrnil míč do branky a Betis tak překvapivě získal bod na hřišti Villarrealu.

Z mé strany je to již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů ze španělské Primera Division.

90+3
    Cedric poslal výborný centr do šestnáctky, ale fantasticky zakročil Sergio Asenjo a ten dokázal zachránit pro domácí bod.

90+3
    Torres byl zastaven čistě a to již plyne poslední minuta zápasu.

90+2
    Rýsoval se rychlý protiútok také na druhé straně, ale přihrávka neprošla přes dobře postaveného obránce.

90+2
    Hosté se nadále snaží o rozhodující branku, ale rychlý protiútok nakonec nebezpečný nebyl.

90+1
    Plyne první ze tří nastavených minut.

90
    Rohový kop nebezpečí nepřinesl a již tak plyne poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Přece jen mohli domácí strhnout výhru na svou stranu, Dos Santos totiž dostal fantastickou přihrávku, ale sám proti Adánovi neuspěl, když Adán dokázal míč vyškrábnout na roh.

89
    Hraniční zákrok, po kterém zůstal jeden z domácích hráčů na trávníku. Rozhodčí však zůstává ledově klidným.

88
    Villarreal se již pouze brání a Betis naopak bojuje o tři body.

87
    Nebezpečná hlavička prolétla vedle levé tyče domácí brány a nyní se tak mohou domácí alespoň na chvilku dostat mimo své pokutové území.

87
    Jeno to tak zahučelo po střele z otočky, když míč jen tak zahučel kolem domácí svatyně. Je tu další rohový kop pro Betis.

86
    Další nepříjemný centr, na který naskakoval rodák z Las Palmas, který se snažil o druhý gól v krátké chvíli. Z celé akce bude nakonec roh pro Betis.

85
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Tak překvapení začíná dostávat stále reálnějších obrysů! RUBÉN CASTRO si skvěle naskočil na letící centr a nedal Asenjovi šanci. Hosté tak srovnávají a nadále budou mít výhodu jednoho muže v poli, což je pasuje do role útočícího týmu.

84
    Chica (RBE) však chybuje a zadarmo se tak Villarreal dostal k míči.

83
    Bleskurychlé střídání na straně Betisu je úplně posledním v tomto utkání. Rodríguez nahrazuje Nona.

83
    To se rozhodčímu podařilo a z následného rohu hosté mohli zahrozit, ale hned dvěma hráčům míč přeskočil kopačku.