Cagliari – Udinese 3:0 (kon.) | Hellas Verona – Bologna 0:0 (kon.) | Janov – Catania 2:0 (kon.)
Atalanta BC – Chievo 2:1 (kon.) | Sassuolo – Parma 0:1 (kon.) | Turín – Sampdoria 0:2 (kon.)
Livorno – Neapol 1:1 (kon.) | AC Milán – Juventus 0:2 (kon.) | Fiorentina – Lazio 0:1 (kon.)
Janov CFC
2:0 (1:0)
Calcio Catania
Neděle 02.03.2014, 15:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A

Ode mě je to také vše. Já vám tímto děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (16:54:27)

Statistiky utkání

55% Držení míče 45%
    17 Střely celkově 10
    7 Na bránu 2
    4 Rohy 0

A to je všechno, co se v dnešním klání mezi Janovem a Catánií událo. Domácí měli povětšinou času nad svým soupeřem převahu a po zásluze berou všechny tři body. Hosté zůstávají i po dnešním kole na předposlední příčce, stejně jako Janov na té jedenácté.

90+4
    Tak ještě jeden útočný faul Konatého zabrzdil hru.

90+4
    Závěr utkání mají domácí pod kontrolou, už se zřejmě nic výrazného nestane.

90+3
    Fedato se šikovně dostal před bránícího hráče až do vápna Rosoblu, kde ještě zkoušel přihrát pod sebe svým nabíhajícím spoluhráčům, ovšem neúspěšně.

90+2
    Sudí Irrati opět píská nedovolený zákrok domácím poblíž půlky hřiště.

90+2
    Burdisso dlouhým odkopem vykopl míč na půli hostů, kde jej obránci ze Sicílie zablokovali na aut.

90+1
    Konaté se omlouvá svým kolegům v útoku, když vzal celou situaci na sebe a po levé straně ztratil míč.

90
    4 minut navíc jsou přidány v závěru utkání.

90
    Monzón vyslal svou levačkou ostrou ránu, která prošla až k bráně Perina, kde ji tento talentovaný gólman dokázal zachytit na svojí levé tyčce.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby budou kopat na bránu hráči Catanie z hranice 30 metrů.

89
    Obránce domácích Burdisso dostává žlutou kartu po svém faulu na Izca.

88
    Leto se snažil individuálně probít kolem levé strany, ale proti přesile neměl šanci. Jeho spoluhráči ho zrovna dvakrát nepodrželi a on si tak musel vypomoct útočným faulem, který sudí nepřehlédl.

87
    Domácí nyní drží míč a rychle s ním kombinují, po faulu Spolliho ve středu pole na Calaia navíc budou v klidu rozehrávat od půlící čáry.

86
    Tohle vypadá pro domácí už velmi dobře. 5 minut před koncem utkání vedou o dvě branky + hrají proti deseti lidem hostů.

85
    Janov právě vstřelil branku!
    STEFANO STURARO svojí ránou z hranice 12 metrů navyšuje vedení Janova na 2:0! brankář Andújar se na jeho ránu na zadní tyč natahoval jen marně.