Čeljabinsk – N.Novgorod 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:1 (kon.) | Atlant – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.)
Petrohrad – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Doněck 2:1 (2:0 po s.n.)
Minsk – Riga 5:2 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 0:3 (kon.) | Lev – Záhřeb 2:1 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Neděle 02.03.2014, 12:00 • Yunost Sport Palace • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

60:00

58:55
    Garnett už je na střídačce a domácí tak budou hrát v šesti.

56:47
    Další velká šance domácích. Mokin vyslal zajímavou střelu na bránu z velké blízkosti, tu ještě stihl tečovat jeden z jeho spoluhráčů, ale Gelasvili perfektním zákrokem vyráží.

54:08
    Hned jak skončila přesilovka měli domácí asi svoji největší šanci v utkání. Rjabykin poslal na branku skvělou střelu, ta Gelašvilovi vypadla před Bulise jenž svojí střelou sice překonal domácího golmana, ale na brankové čáře zastavuje puk jeden z obránců Torpeda. Tak to je velká škoda pro domácí!

53:30
    Domácí jsou již v útočném pásmu, kde také kombinují. Obrana hostů je, ale v pozoru a k ničemu je nepouští.

53:10
    Hostům se podařil odrazit atak domácích a vyhazují.

52:20
    Domácí, tak mají velkou šanci srovnat stav zápasu.

52:08
    A bude se vylučovat! Na trestnou lavici si půjde sednout Vladim Krasnoslobodtsev – 2 minuty za hákování.

50:10
    Neškodnou střelu letící z levé strany bez větších problémů chytá do lapačky golman hostů.

49:00
    Velmi pěkné od hostů je to, že se stále snaží vstřelit další gól, aby si potvrdili dnešní vedení. Domácí, ale také dobře brání.

47:51
    Domácí se snaží na gól odpovědět, ale zatím marně. Obrana hostů pracuje perfektně a hráče Traktoru k ničemu nepouštějí.

Krasnoslobodtsev otevírá skóre utkání – 0:1.

44:43
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Hosté se dostávají překvapivě do vedení. Evgeni Bělochvostikov vybojoval puk ve středním pásmu, dostal se přes dva obránce do útočného pásma, kde skvělou přihrávkou našel nikým nehlídaného VADIMA KRASNOSLOBODTSEVA, jenž neměl problém dorazit puk do prázdné branky. Asistenc: Evgenij Bělochvostikov.

47:00
    Zmatek před brankou hostů dokázal včasným vyhozením vyřešit hostující obránce Hietanen.

42:19
    Bělochvostikov zkusil štěstí z levého kruhu, jeho pokus Garentt vyrázil a domácí hned založili protiútok, ten ale končí po skvělém obraném zákroku připraveného Valentenka.

41:03

40:56
    Dimitrij Rjabykin vypálil z pravé strany, jeho pokus však nezamířil mezi tři tyče Gelašvilovy branky, a hosté tak můžou založit protiútok.

40:01

Druhá třetina je za námi. Ta nám přinesla klidnější hokej než v první třetině. Ani jeden z týmů se v druhé třetině nikam nehnal, a tak jsem ani neviděli žádné větší šance. Hosté již srovnali krok s domácíma a dohnali alespoň domácí ve střelách na branku. Další třetina začne přibližně v 13:35.

40:00

39:33
    Velejev přihrál před branku volnému Kontiolovi, jenž hned z první vypálil. Gelašvili, ale ukázal, že dnes chytá výborně a reflexivním zákrokem vyráží puk do rohu kluziště.

39:00
    Chomitski dostane 2 minuty za podražení.

38:20
    Ryjabykin dostal dobrou přihrávku na střed a vypálil, jeho pokus srazil Gelašvili ramenem nad svoji branku.

37:02

36:53
    Hosté to zkoušejí od modré, ale Garnett je zatím pozorný a nedává útočníkům Novogrodu žádnou šanci.

35:02
    Znova se bude vylučovat! Hosté si tak zahrají přesilovku.

33:46

32:57
    Hosté v plném počtu. A budou hrát minutu přesilovku.

31:46
    Vylučovat se bude i na druhé straně.!

30:57
    A bude se znova vylučovat na straně hostů. Na trestnou lavici si půjde sednout Kolanos – 2 minuty za hákování.

29:00
    Hra se nám otáčí. V druhé půli jsou jednoznačně aktivnější hosté, ale zatím si nedokázali vytvořit nějakou větší šanci, která by mohla změnit aktuální stav utkání.

28:58
    Obrovská šance domácích. Mokin se prohnal po pravém křídle a následně přihrál na střed volnému Bulisovi, ten okamžitě vypálil, ale jeho pokus Gelašvili vyráží, ale znova před Bulise jenž z dobré pozice minul branku.

26:10
    Kolanos zkusil své štěstí z pravé strany, ale jeho pokus byl velice nepřesný a k puku se tak dostávají domácí.

25:00
    Střela Kuznětsova mezi dva obránce končí na hrudi připraveného Gelašvila.

24:14
    Salminen si nabruslil do středu kluziště a následně zkusil překvapit Garnetta svým bekendem, jeho pokus však Garnett přečetl a vyráží do rohu kluziště.

22:15
    Průnik Salminena po pravém křídle zastaven skvělým zákrokem Katičeva.

21:45
    Hra je zatím taková neurovnaná, neustále se přerušuje a ani jeden z týmů se zatím nedostal blíže k soupeřově brance.

20:52
    Bělochvostnikov vypálil od modré jeho střelu však srazil jeden z obránců do ochranné sítě.

20:01

První třetina je za námi. V níž jsme mohli vidět dvě velké šance domácích a to když se v osmnácté minutě řítil sám na brankaře Petri Kontiola a čtyři vteřiny před koncem kdy postupovali domácí ve dvou proti samotnému golmanovi. Hosté, ale toto všechno přežili a stav je tak stále 0:0. Uvidíme co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 12:50

20:00

19:54
    Bulis s Kuznětsovem se řítili sami na Gelašvila. Bulisova přihrávka však byla nepřesná a Gelašvili betonem vyráží. Velká škoda pro domácí. Mohli jít do vedení.

17:58
    A bude se vylučovat.Na trestnou lavici si půjde sednout jeden z hráčů hostů, po přestupku Gelašvila.

17:45
    Kontiola se po krásném sólu řítil sám na Gelašvila, jeho pokus o blafák však končí neúspěšně a hosté si tak mohou oddychnout.

17:18
    Další zbytečný Icing domácích.

15:56
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude znova v jejich obranném pásmu.

15:41
    Následně se bude vhazovat v obranném pásmu domácích.

15:40
    Bělochvostnikov to zkusil z velké blízkosti, ale puk nedokázal protlačit za záda Garnetta.

15:37
    Jarko Immonen se opřel do puku z levé strany kluziště, jeho střela však letěla mimo tři tyče Garnettovi branky, a hrát tak budou domácí.

14:48
    Hra se teď velmi uklidnila, ani jeden z týmů se již nikam nežene a nějaké útočné akce můžeme vidět jen zřídka.

12:48
    Střely na branku: 4 – 1
    Vyhraná vhazování: 2-0
    Vyloučení: 0-1

11:56
    Jednoduchý zákrok pro Gelašvila po střele Bulise z pravé strany kluziště.

11:05
    Domácí zatím kontrolují hru, ale dokázali si vytvořit zatím pouze neškodné střely z velké vzdálenosti. Uvidíme jestli hosté v první třetině vůbec zahrozí.

10:03
    Slibnou akci domácích zastavuje ofsajd.

10:02
    Domácí jsou po půlce první třetiny aktivnější, ale své šance zatím nedokázali využít.

07:50

07:30
    Dobrá střela Kontioli končí na hrudi připraveného Gelašviliho.

07:13
    Glinkin kombinuje s Popovem, ale do větší šance se zatím Traktor nedostává.

05:50
    Domácí budou hrát přesilovou hru. Na trestnou lavici si půjde sednout Kolanos 2+10min za hrubost.

05:47
    Velká šance hostů! Puk se dostal až k Popovi, jenž stál těsně před Gelašvilem, ale jeho střelu hostující gólman dokázal vyrazit.

03:35
    Valentěnko zkusil štěstí od modré, jeho střelu však Garnett vyráží.

02:32
    Hosté jsou v úvodu aktivnější a drží útočné pásmo.

01:58
    Glinkin pálil z levého křídla, ale jeho pokus Gelašvili chytá.

00:57
    Domácí tým dnes nastupuje v dresech černých, hosté v dresech bílých.

00:01

Hráči jsou již na ledě a zápas začne za malou chvíli.

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Danilišin) – Katičev, Borodkin, Rjabykin, Bondarev, Vasilčenko, Kondratěv, Klimontov, Chlystov – Popov, Glinkin, Kokujov – Čistov, Bulis, Kuznětsov – Kontiola, Kosticyn, Valejev – Zavaruchkin, Panov, Mokin

Torpedo Nižnij Novgorod: Gelašvili (Kasutin) – Hietanen, Chomickij, Valentěnko, Belochvostikov, Grigorev, Denisov, Osipov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Krasnoslobodcev, Skačkov – Paršin Kolanos, Kuljomin – Badjukov, Konkov Potapov

Rozhodčí: Ravodin, Gusev – Nazarov, Koposov.

Chabarovsk – Traktor Čeljabinsk 3 : 4

Novogorod má po padesáti dvou odehraných zápasech na kontě devadesát jedna bodů za třicet jedna výher a dvacet jedna proher s celkovým skórem 150:117. Se svým počtem bodů se Novogrod nachází na čtvrtém místě.

Traktor má po padesáti dvou odehraných zápasech na kontě sedmdesát čtyři bodů za dvacet pět výher a dvacet sedm proher s celkovým skórem 124:144. Se svým počtem bodů se Traktor nachází na devátém místě o pouhý bod za osmým Vladivostokem, jenž má ale o zápas navíc.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.