Havlíčkův Brod – Hr. Králové 0:8 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 3:0 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:3 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:4 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 3:2 (kon.) | Havířov – Přerov 2:6 (kon.)
HC Kometa Brno
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
HC Slavia Praha
Neděle 02.03.2014, 11:00 • KAJOT ARENA - Brno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

54:02
    Zábranský (KOM) – 2 minuty za hákování.

52:19
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno navyšuje své vedení již na tříbrankové. Na branku se čekalo od šesté minuty první třetiny, nyní se za Kometu prosadil FILIP KRÁL, k němuž se odrazil kotouč od slávistického hráče. Král se příliš nerozmýšlel a z prvního doteku vymetl levou šibenici. Bez asistence.

50:51
    Šmída málem proměnil rychlý protiútok, když se k němu dostala přihrávka po chybě ve slávistické rozehrávce. Brněnský útočník si nabruslil před Šorfa, ale o puk jej připravili hostující obránci.

49:16
    Libor Zábranský od modré natrefil břevno!

45:30
    Šantrůček (SLA) – 2 minuty za nedovolené bránění.

44:29
    Král se dostal do výtečné šance, když mu kotouč po vybojování puku poslal před bránu Robert Havlát. Král zrovna sám sjížděl před osamoceného Šorfa. Filip Král však nastřelil zadní mantinel.

39:46
    Kometa se dostala do obrovské šance, když Havránek nahodil kotouč přes vnitřní stranu brankoviště – za gólmanem. Dorážet do úplně volné mohl Süss, kdyby mu puk nevzali hostující obránci.

34:46
    Petrla (KOM) – 2 minuty za podražení.

31:41
    Šmíd (SLA) – 2 minuty za faul kolenem.

30:40
    Fiala stál těsně před Dostálem, když na něj nečekaně z otočky nečekaně vypálil. Brněnský gólman na poslední chvíli vykopl pravý beton a kotouč tak usměrnil mimo jeho svatyni.

28:14
    Kern (SLA) – 2 minuty za podražení.

19:49
    Krásný (SLA) – 2 minuty za nedovolené bránění.

14:33
    Kern se dostal do velké šance, avšak za pomoci hákování brněnského beka. Místo gólu tak míří na trestnou lavici.

09:59
    Podruhé si domácí zahrají přesilovku, tu první využili po šestnácti vteřinách. Na dvě minuty je vyloučen Jakub Zderadička za držení protihráče.

09:02
    Hradil se z levého křídla doslova natlačil před Dostála, který po zakončení bekhendem chvíli nevěděl, kde má kotouč. Nakonec ho ale našel pod svými betony.

06:18
    Po necelých sedmi minutách střídá Slavia brankáře. Pateru nahrazuje Dominik Šorf.

06:18
    Vedení domácích narůstá po necelých dvou minutách. SEBASTIÁN ŠMÍDA se rozjel už ve středním pásmu a po pravém křídle se vřítil do útočného pásma. Nic nevymýšlel a když se dostal na dostřel, vypálil. Patera si na puk sice sáhl, zastavit ho ale nedokázala. Asistence: Filip Klenec.

04:24
    Šestnáct vteřin stačilo Kometě k využití přesilovky. Domácí vyhráli buly a rozjeli klasický přesilovkový zámek. Zábranský z něj vypálil od modré a kotouč těsně před Paterou tečoval MAREK ŠKVRNĚ. Na to už brankář Slavie nemohl zareagovat. Asistence: Libor Zábranský, Dalimil Mikyska.