Č. Budějovice – Kladno 5:6 (po s.n.) | Jihlava – Vsetín 2:3 (2:3 po s.n.)
po s.n. (2:3)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Úterý 11.03.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

Konec zápasu. (20:23:03)

V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK Vsetín.
    Autorem branky je DOMINIK POKORNÝ.

Březinovi klička do bekhendu nevyšla. Vsetín vítězí!

Pokorný uspěl i na podruhé, když poslal kotouč mezi betony Fučíka.

Pokorný zachoval pevné nervy a střelou pod břevno uspěl.

Střecha se rozjel a po kličce do bekhendu poslal kotouč do branky.

Daněk to zkoušel stejně jako jeho spoluhráč, ale branku netrefil.

Na druhé straně úplně přesně uspěl Březina.

Ščotka zvolil jako způsob zakončení kličku do forhendu a poslal kotouč do branky.

Jako první to zkoušel Polívka, ale jeho střela po ledě se neujala.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení vítěze nepřineslo. Na řadu přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:48
    U kotouče se ovšem drží více domácí, kteří se pokoušejí prosadit. Hosté všechny své síly směřují k nájezdům.

62:39
    Mnoho pokusů o útok v prodloužení není. Týmy hrají hlavně zodpovědně z obrany a nikam se zbytečně netlačí.

61:17
    Jícha se dostal ke střele z pravého kruhu, která Bechnému vypadla z lapačky, ale nakonec dokázal brankář Vsetína kotouč zalehnout.

60:45
    Prodloužení začalo z obou stran velmi opatrně.

60:01

Dnešní utkání bude muset rozhodnout prodloužení. Jihlava se sice dostala ve 45. minutě do vedení zásluhou Střechy, ale Vsetínu se podařilo v 56. minutě vyrovnat, když se z mezikruží přesně trefil Hořanský.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 30. Severa (Jícha), 45. Střecha (Březina) – 2. Ščotka (D. Tobola), 56. Hořanský (Hryciow), rozh. náj. Pokorný

HC Dukla Jihlava: Fučík (Svoboda) – Čermák, Dundáček, H. Tobola, Žáček, Polívka, Vala, Košař – Severa, Jícha, Březina – Ondráček, Střecha, Molnár – Lupač, Mahút, Vantuch – Beran, Sladký
    VHK ROBE Vsetín: Bechný (Vlach) – Hryciow, Hruška, Hajda, Ščotka, Žabčík, Vašíček – Pokorný, Daněk, Zvonek – Jirušek, D. Tobola, Neuwirth – Hořanský, Kuchařík, Klečka – Stodůlka, Hohl

Rozhodčí: Vampola – Čížek, Zídek