Č. Budějovice – Kladno 5:6 (po s.n.) | Jihlava – Vsetín 2:3 (2:3 po s.n.)
po s.n. (2:3)
HC Dukla Jihlava
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Úterý 11.03.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK Vsetín.
    Autorem branky je DOMINIK POKORNÝ.

Pokorný uspěl i na podruhé, když poslal kotouč mezi betony Fučíka.

Pokorný zachoval pevné nervy a střelou pod břevno uspěl.

Střecha se rozjel a po kličce do bekhendu poslal kotouč do branky.

Na druhé straně úplně přesně uspěl Březina.

Ščotka zvolil jako způsob zakončení kličku do forhendu a poslal kotouč do branky.

55:43
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín se vyrovnávací branky dočkal. Před brankovištěm se dostal k odraženému kotouči ADAM HOŘANSKÝ, který střelou do pravé šibenice překonal Fučíka. Asistence: Michal Hryciow.

49:40
    Vsetín bude hrát ve čtyřech. Za hákování je vyloučen na 2 minuty Kuchařík.

47:23
    Tobola u hrazení tvrdě atakoval Neuwirtha a dostává trest na 5 minut + do konce utkání. Tak to je pro Vsetín velká šance.

46:50
    Od modré čáry vystřelil velmi tvrdě Ščotka a orazítkoval pravou tyč!

45:15
    Jihlava bude hrát opět v oslabení. Za zdržování hry je vyloučen na 2 minuty Molnár.

44:14
    Dukla právě vstřelila branku!
    Dukla se dostává v oslabení do vedení! Mezi kruhy se dostal ke kotouči TOMÁŠ STŘECHA, který střelou přes obránce poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: David Březina.

43:16
    Vsetín bude hrát přesilovou hru. Domácí hráli v šesti a nyní budou za tento prohřešek pykat.

30:00
    Dukla vytvořila před brankou Bechného velký závar, který nakonec končí vyrovnávací brankou. Nejlépe se na brankovišti zorientoval JiŘÍ SEVERA, který nadvakrát poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Lukáš Jícha.

29:12
    Jihlava bude hrát přesilovou hru. Za sekání je vyloučen na 2 minuty Žabčík.

17:20
    Jihlavská obrana udělala velkou chybu, když se za brankou dostal k volného kotouči Daněk, jenž mohl navýšit vedení svého týmu. Po vyjetí před branku dvakrát vystřelil, ale Fučík své spoluhráče podržel a kotouč udržel před brankovou čárou.

14:39
    Dukla bude mít šanci na vyrovnání, když bude hrát přesilovou hru. Hříšníkem je vsetínský Hruška, který si na trestné lavici posedí 2 minuty za hákování.

11:00
    V Jihlavě mohlo být srovnáno. Za obranu Vsetína se dostal nikým nehlídaný Březina, který ujížděl sám na Bechného. Jihlavský útočník si sice brankáře položil, ale poté poslal kotouč nad branku.

1:06
    Vsetín se dostává v přesilové hře do vedení. Tobola našel zpoza branky na brankovišti postaveného JANA ŠČOTKU, který bez přípravy poslal kotouč do branky. Asistence: Dominik Tobola.

0:59
    Vsetín bude hrát přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na 2 minuty Dundáček.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 30. Severa (Jícha), 45. Střecha (Březina) – 2. Ščotka (D. Tobola), 56. Hořanský (Hryciow), rozh. náj. Pokorný

HC Dukla Jihlava: Fučík (Svoboda) – Čermák, Dundáček, H. Tobola, Žáček, Polívka, Vala, Košař – Severa, Jícha, Březina – Ondráček, Střecha, Molnár – Lupač, Mahút, Vantuch – Beran, Sladký
    VHK ROBE Vsetín: Bechný (Vlach) – Hryciow, Hruška, Hajda, Ščotka, Žabčík, Vašíček – Pokorný, Daněk, Zvonek – Jirušek, D. Tobola, Neuwirth – Hořanský, Kuchařík, Klečka – Stodůlka, Hohl

Rozhodčí: Vampola – Čížek, Zídek