Vladivostok – Magnitogorsk 2:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 3:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Ufa 2:4 (kon.)
Admiral Vladivostok
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0 - 0:0 - 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Středa 12.03.2014, 10:00 • Fetisov hall • Play-off KHL

Ze zápasu Vladivostoku a Magnitogorsku je to po čtyřech a půl hodinách vše. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek dne. (14:37:30)

Československá stopa v utkání
    Jan Kovář 1+1, 5 střel na branku, vhazování 17/30

Téměř dva zápasy jsou u konce. Po remíze v normální hrací době se hrálo prodloužení, které bylo hodně dlouhé, ale nakonec stačily tři periody navíc, abychom poznali vítěze čtvrtého zápasu série. Magnitogorsku nakonec vystřelil výhru Danis Zaripov. Magnitogorsk se stěhuje k pátému utkání série na svůj led za stavu 3:1 a už v pátek tak může nejlepší celek Východní konference sérii ukončit.

116:35
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Po rychlé akci rozhodují hosté o své výhře ve třetím prodloužení. Gólovou trefu obstaral DANIS ZARIPOV. Asistence: Jan Kovář a Sergej Mozjakin.

115:37
    Zajímavá souhra domácího Vladivostoku nakonec skončí zákrokem brankáře Metallurgu.

115:08
    Nahození od modré čáry dokázal Košečkin vyrazit.

114:17
    Hráči Admiralu se snaží zavést kotouč do útočného pásma.

113:27
    Hosté v útočném pásmu a pokouší se rozjet kombinaci.

112:38
    Dlouhý boj nakonec zvládli lépe hosté a mohou ihned zaútočit.

112:09
    Puk v útočném pásmu hostujícího celku. Momentálně se tam o něj bojuje u mantinelu.

111:29
    Zajímavý závěr před Ivannikovem, který však neměl se střelou po ledě problémy.

110:59
    Zakázané uvolnění Metallurgu.

110:10
    Třetí prodloužení přináší opět opatrnou partii.

109:28
    Hosté u puku, ale musejí se s ním vrátit až ke Košečkinovi.

108:51
    Tuhý boj o puk za brankou Metallurgu zvládli lépe hostující hráči.

108:26
    Domácí hráči u kotouče a zahajují útočnou akci od vlastní branky.

106:21
    Oba týmy v plném počtu.

Jakub Vais

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 25. Commodore, 35. Zubov (Bortnikov, Gynge) – 20. Pare, 59. Kovář (Mozjakin), 117. Zaripov (Kovář, Mozjakin)

Admiral Vladivostok: Ivannikov (Stelmach) – Commodore, Naumenkov, Pyett, Vorobjov, Antropov, Zemčjonok, Těrnavskij – Sokolov, Nikitěnko, Ugarov – Hodgman, Zubov, Kuzněcov – Bergfors, Gynge, Schütz – Barbašev, Drugov, Barbašev, Bortnikov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Těreščenko, Chabarov, Lee, Ibragimov, Metljuk, Maleňkich – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Pare, Brent, Kazionov – Platonov, Kosov, Juňkov – Šenfeld, Osala, Malinovskij.

Rozhodčí: Bělov, Čerenkov – Morozov, Sazonov