Club Bruggy – Cercle Bruggy 2:0 (kon.) | Anderlecht – Oostende 4:0 (kon.) | Gent – Waregem 0:1 (kon.)
Kortrijk – Genk 2:2 (kon.) | Mechelen – Charleroi 0:3 (kon.) | Lierse – Lokeren 1:2 (kon.)
Mons – Leuven 3:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Standard 1:1 (kon.)
Waasland-Beveren
1:1 (1:0)
Standard Lutych
Neděle 16.03.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Ode mě je to dnes vše a někdy zase na shledanou. (19:58:04)

Zápas je u konce a hosté z Lutychu v druhém poločase dokázali srovnat utkání na konečných 1:1. Tempo bylo i tak pomalé a hosté drželi míč častěji na svých kopačkách. Jejich produktivita se jim vrátila v 64. minutě, kdy se z dálky trefil Ciman. Standard byl i poté stále lepším týmem, ale za třemi body se nijak extra nerval a domácí dokázali remízu uhájit. Dnešní utkání tedy znamená dobrý bod pro Waasland a ne tolik důleřitý bod pro Lutych.

90+3
    Taktické střídání v závěru utkání, trávník opouští Tričkovski a nahrazuje ho Bojovič.

90+1
    V závěru vidí žlutou kartu ještě Tričkovski.

88
    Nakonec to byl Marič, který to zkusil prostřelit, Kawashima musel vytasit jeden z těch lepších zákroků.

87
    Red Star bude rozehrávat trestný kop, u míče stojí Tričkovski a Marič.

85
    Tričkovski teď okouzlil diváky svým čarováním, nakonec o míč stejně přišel.

82
    Poslední změna u hostů, dolů jde Opare a na jeho místo míří Stam.

82
    Cimanův pokus se zdál být spíše jen z povinnosti, skončil vysoko nad.

78
    Nastal čas pro první střídání domácích, ze hřiště zmizí Henkens a do hry se zapijí Maman.

77
    Příliš dlouhý a rychlý pas se teď snažil Mbombo doběhnout.

74
    M'Poku zkoušel naslepo jestli nenajde někoho ve vápně, našel Batshuayie, který byl opět zády k bráně a o balón rychle přišel.

72
    A je tady druhá změna hostů, odchází de Camargo, kterého zastoupí Mbombo.

71
    Batshuayi to měl hodně těžké, dotírali na něj dva protihráči a ještě stál zády k bráně. Snažil se tedy míč sklepnout na nějakého svého spoluhráče, ale to mu nevyšlo.

68
    Standard je momentálně ještě aktivnější a nebezpečnější.

64
    Standard právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu hráči Standardu přenesli po zemi míč na druhou stranu k LAURENTU CIMANOVI, který prostřelil vše co mu stálo v cestě a vyrovnal tak na 1:1.