Twente – Alkmaar 2:1 (kon.) | Zwolle – GA Eagles 2:0 (kon.) | Nijmegen – Utrecht 2:2 (kon.)
Feyenoord – Heerenveen 2:0 (kon.) | Breda – Ajax 0:0 (kon.)
PEC Zwolle
2:0 (1:0)
Go Ahead Eagles
Neděle 16.03.2014, 14:30 • Jsseldelta Stadion • Nizozemská Eredivisie

Já se s Vámi loučím, nicméně pokud budete sledovat přenos zápasu Breda – Ajax, které začíná za okamžik, budu se na vás těšit. (16:25:45)

Zwolle vítězí 2:0 poté, co oba góly vstřelilo v nastaveném čase prvního a druhého poločasu. V zakončení bylo efektivnější, a proto je jejich vítězství zasloužené.

90+4
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Na druhé straně hřiště Andersen gól nedal, naopak krátce potom sám inkasoval. U brankové čáry si se třemi obránci jako s kužely pohrál GUYON FERNANDEZ a v závěrečné fázi prostřelil i samotného Andersena.

90+3
    Po následné centru do šestnáctky se o nůžky pokoušel brankář Andersen, ale minul.

90+2
    A potřetí v zápase se Orli dožadují odpískání penalty. Tentokrát za ruku Guyona Fernandeze, ten ale míč zasáhl jen tělem, možná i rukou, každopádně ta byla zcela u těla.

90+2
    Zwolle se teď brání zuby nehty. Hosté budou kopat další roh.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty, a to především kvůli prostojům před zahráváním penalty.

90+1
    Žluto-červení se ovšem dopustili útočného faulu a Andersen tak musí přes celé hřiště rychle zpátky do své branky.

90
    Hosté kopou rohový kop a do pokutového území Zwolle si nabíhá také brankář Andersen.

89
    Go Ahead se nadechují k poslednímu náparu, běží poslední minuta řádné hrací doby. Kolik rozhodčí nastaví?

87
    Brankář Andersen nestihl vykopnout míč dříve, než dorazil napadající protihráč, o kterého si gólman přivodil na pravém koleni drobnou tržnou ránu.

87
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Türüç, přichází Amevor.

84
    Hosté se opět dožadovali odpískání penalty, ale rozhodčí ji teď správně nenařídil.

82
    I tentokrát se Eagles ubránili.

82
    Obrana míč dopravila do bezpečí, ale pouze za cenu dalšího rohu, tentokrát z druhé strany.

81
    Roh pro Zwolle, které se vymanilo z tlaku Orlů.

79
    Pozornost brankáře Andersena prověřil Mateusz Klich, ale gólové parametry jeho střela neměla.

78
    Střídání domácího stopera Broerseho bylo vynucené zraněním. Při střídání post za post nastoupil Lachman.