Montpellier – Bordeaux 1:1 (kon.) | Lyon – Monaco 2:3 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
Montpellier HSC
1:1 (1:1)
Girondins Bordeaux
Neděle 16.03.2014, 14:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:54:27)

Statistiky

Držení míče: 45 % : 55 %
    Střely celkem: 12:10
    Střely na branku: 3:4
    Rohy: 2:3
    Fauly: 11:23

Utkání nám končí a dochází k dělbě bodů. I ve druhé půli pokračoval tuhý boj na úkor technických kousků a moc k vidění toho nebylo. Vrcholem byla 63. minuta, ve které domácí dostali míč do branky, ale pro předcházející ofsajd nemohl být gól uznán. Remíza znamená, že oba týmy zůstávají na svých pozicích, Montpellier na čtrnácté, Bordeaux na deváté.

90+3
    Sertic se pokoušel přejít přes Deplagneho, ten se nenechal rozhodit kličkou a míč mu vypíchl.

90+1
    Cabella byl na levé straně tvrdě, ale čistě odstaven Henriquem, čas utíká, hosté s rozehráním nikam nespěchají.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    O průnik se pokusil Kaabouni, jenže si dal míč daleko od nohy, takže ani on neuspěl.

88
    Už to vypadá, že jsou oba celky smířeny s remízou, ani jeden z nich se nežene do nějakého drtivého útoku.

87
    Změna v hostujícím dresu. Odešel Jussiê a novým hráčem na zbývající minuty se stal Younes Kaabouni.

87
    Nápor domácích je zbrzděn, na vině je Camarův ofsajd.

85
    Domácí gólman si pozorné prohlíží situaci před sebou a vybírá, komu pošle dlouhou přihrávku.

85
    Je tu poslední pětiminutovka utkání.

83
    Pěknou střelu ze střední vzdálenosti ukázal Cabella, jeho rána skončila těsně vedle pravé Olimpovy tyče.

82
    Poslední změna domácích, odchází Anthony Mounier, zbývající čas bude patřit Jonasi Martinovi.

80
    Když to nejde kombinací, musí se to zkusit z dálky. Tak to provedl domácí Niang a jen těsně minul.

79
    Montpellier se snaží, naráží však na dobře organizovanou obranu hostů a také na nepřesnou koncovku.

77
    Pomalu, ale jisté se nám blíží poslední desetiminutovka utkání, dočkáme se ještě nějaké branky?