Montpellier – Bordeaux 1:1 (kon.) | Lyon – Monaco 2:3 (kon.) | PSG – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:0 (2:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 16.03.2014, 21:05 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:48)

Favorizované PSG si dnes připsalo "povinné" body a po výhře 2:0 nad Saint-Étienne si do tabulky připisuje další body a jen potvrzuje svou letošní ligovou suverenitu. Hosté dnes nehráli špatně, ve druhé půli byli domácím vyrovnaným soupeřem, ovšem dnes ani jednu ze svých šancí využít nedokázali a nakonec odjíždí z Paříže, dle očekávání, bez bodu.

90+4
    Mollo ostrým skluzem fauluje a dostává za to v posledních vteřinách zápasu žlutou kartu.

90+3
    Ale to nebyl dobře zahraný roh, žádné nebezpečí pro branku PSG.

90+3
    Rohový kop pro AS, hosté rozehrají z pravé strany.

90+2
    Autové vhazování hostů z pravé strany, na polovině soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty, domácí již zdaleka nejsou tak aktivní, hosté mají čím dál více prostoru.

90
    Poslední minuta dnešního utkání, resp. základní hrací doby.

89
    Na druhé straně centruje z levé strany Trémoulanis, ale Jallet odvrací alespoň do autu.

87
    Co nevyšlo poprvé, vyjde podruhé, Zlatan nakonec přihrál do vápna z levé strany, ale Silva netrefil branku.

86
    Skvělá střela, ještě lepší zákrok Ruffiera, bravo!

86
    Ruffier si staví zeď, k míči se staví Zlatan Ibrahimović, vzdálenost od branky 19,8 metrů!

85
    Poslední pětiminutovka před námi, hosté se nyní musí bránit při volném kopu PSG v těsné blízkosti vlastní šestnáctky.

84
    Sall přenáší hru na levou stranu, Trémoulanis spěchá s míčem k pokutovému území, jenže nakonec ztrácí míč.