Admira – Austria 0:1 (kon.) | Ried – Grödig 1:4 (kon.) | Sturm Graz – Wacker 3:1 (kon.)
Rapid – Wolfsberger 3:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:1 (0:1)
FK Austria Vídeň
Sobota 22.03.2014, 16:30 • BSFZ Arena • Rakouská Bundesliga

Děkuji za sledování on-line přenosu, a přeji pěkný zbytek víkendu! (18:23:49)

Je dobojováno. Austria Vídeň udržela nejtěsnější náskok, a domů se tedy vrací s tříbodovým ziskem. Domácí měli v druhém poločase nějaké příležitosti ke skórování, nedokázali je však využít, a tak jim dnes žádné body nepřibudou. O jedinou branku zápasu se v 31. minutě postaral David De Paula.

90+2
    Ouédraogo si došel pro faul, domácím už to ale asi k ničemu nebude.

90+1
    Ola Kamara se dostal s míčem do pokutového území, Kuttin ale jeho ránu zneškodnil!

90
    To by nesměl Ouédraogo znovu faulovat, tentokrát Ortlechnera.

89
    U balonu jsou domácí. Vytvoří si nějaký závěrečný tlak?

87
    Po Schickerově nedovoleném zákroku na Ortlechnera zůstane u míče hostující tým. Tohle Austrii vyhovuje.

86
    Nyní Issiaka Ouédraogo fauloval Salamona, a tak bude rozehrávat Austria.

85
    Domácí Ouédraogo to zkusil pravačkou z velmi ostrého úhlu, brankář Lindner ale míč chytá.

84
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: Odchází střelec jediné branky David De Paula, nahrazuje ho Marko Stankovič.

83
    Admira Wacker drží míč, těžko se ale dostává k zakončení. Austria se jen brání, a čeká na nějaký povedený brejk.

82
    Druhý Kamarův faul v krátkém sledu. Tentokrát to odnesl Thomas Ebner.

81
    Zwierschitz byl faulován Kamarou, což znamená, že u míče zůstanou domácí, a mohou se dále snažit o srovnání skóre.

79
    Mohlo to být 1:1! Schicker poslal od rohového praporku centr do vápna, našel Richard Windbichlera, ten ale poslal svou pravačkou míč těsně vedle.