Pardubice – Most 3:0 (kon.) | Třinec – Bohem. Pr. 3:0 (kon.) | Táborsko – Frýdek-Místek 2:0 (kon.)
Zlín – Vltavín 1:2 (kon.)
FK Třinec
3:0 (1:0)
Bohemians Praha
Sobota 22.03.2014, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Slezané se tak dnešním vítězstvím posunují v tabulce výše a utíkají od sestupových pozic. Naopak Střížkovští zůstávají na předposlední pozici. Důležitý záchranářský souboj se dnes odehraje ještě ve Zlíne, kam přijede Vltavín. Třinec bude hrát za týden v sobotu ve Vlašimi, Bohemians budou v tentýž den hostit Zlín. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám příjemně strávený víkend a na počtenou! (12:10:54)

Druhý poločas už nabídl hezčí fotbalovou podívanou a přinesl také dva vstřelené góly. Ve 49. minutě měl slušnou příležitost domácí Haša, ale těsně minul Daňkovu branku. O chvilku později pálil podobným způsobem také Joukl. V 60. minutě zastavil nedovoleně pronikajícího Gulajeva ve vápně Rýdel a byla nařízena penalta. Sám Gulajev bezpečně proměnil. O pět minut později usměrnil Jouklův centr do sítě znovu Gulajev a bylo rozhodnuto. Třinec pak svůj náskok kontroloval a Bohemians se nedostávali do gólových šancí. Daňka mohli překonat ještě Málek s Jouklem, ale nikdo z nich už úspěšný nebyl. V 86. minutě obdržel druhou žlutou kartu hostující Rýdel a musel do šaten. Pražané si v závěru vytvořili šanci, ve které se octl Hovorka, ale nesnížil. Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Slezanů v poměru 3:0.

90+1
    Domácí fotbalisté nejspíš dohrají zápas s míčem na kopačkách a Střížkovské porazí.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby bude nastavena pouze jedna minuta.

90
    Slezané postupovali do úplně otevřené pražské obrany, ale Lisický pokazil a přetáhl centr na Cepláka, a tak rozehrává Daněk.

89
    Čelůstka zastavil pronikajícího Topouzise a Sloboda se chystá k rozehrávce následného rohového kopu.

88
    A pokračuje poklidná třinecká kombinace. Uprostřed hřiště si míč vyměňují Málek s Kubáněm.

87
    Ale Bohemians si v deseti vytvořili gólovou šanci, centr Justa mířil přesně mezi gólmana Palečka a hostujícího Hovorku! Souboj na malém vápně vyhrál ve skluzu Paleček.

86
    Filip Rýdel (BOP) trochu nerozvážně fauloval na půlce hřiště třineckého Dediče, rozhodčí mu udělil druhou žlutou kartu, a Rýdel tak musí pod sprchy.

85
    Kubáň dalšími technickými kousky šperkuje konec utkání. Lze předpokládat, že se zápas bude už jen dohrávat.

84
    Hochmeister přizvedl centr Joukla nad sebe a pro míč si v pohodě došel Daněk.

83
    Za potlesku tribuny odchází ze hřiště dvougólový Radek Gulajev. V útoku ho na poslední minuty nahradí René Dedič.

82
    Pražané jsou zataženi a nemohou se dostat k míči. Slezané směle kombinují a hru si teď náležitě užívají.

81
    Wojnar zkoušel překonat Daňka technickou střelou zpoza šestnáctky, ale neuspěl. Jeho střela byla přesná, ale postrádala razanci.

81
    Třinečtí jsou v herní pohodě. Joukl s Málkem pěkně kombinovali okolo rohového praporku, celá akce ale skončila nepřesným centrem Málka.

80
    Joukl přetáhl, ale Třinec zůstává u balonu. Nyní kombinuje vzadu mezi beky.

79
    Po zásahu Laštovky před Gulajevem se bude kopat roh, jehož si vezme na starost Joukl.