Bardejov – R. Sobota 0:0 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 2:1 (kon.) | Prešov – Trnava B 4:1 (kon.)
Šamorín – Šaľa 1:2 (kon.) | Michalovce – Dubnica 2:1 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
2:1 (0:1)
FK Dubnica
sk Sobota 22.03.2014, 17:30 • MFK Zemplín Michalovce • MONACObet liga

Michalovce zase raz potvrdili, že na domácom ihrisku sú nepremožiteľní. Síce to dlhý čas vyzeralo na prehru, domáci futbalisti sa dokázali vyhecovať ku dvom gólom. V 39. minúte skóroval Števček. V 64. minúte dokázal skórovať Regáli a v 74.minúte zmenil stav stretnutia Hamuľák na 2:1. Do konca to už bolo len hlavne o držaní lopty. Dubničania tak odchádzajú domov smutný a navyše ani bez bodu. Michalovce neprehrali už 5 zápasov v rade. S touto informáciou sa s vami dnes večer teším a prajem vám pekný zvyšok večera. (19:21:36)

90+2
    Michalovce sú posledným tímom, ktorý sa dotkol lopty v tomto zápase.Hlavný rozhodca odpískal koniec zápasu.

90+1
    Dubničania sa ešte pokúšajú rýchlo streliť gól, no ich snaha nevychádza, keďže michalovce sa v obrane výrazne zlepšili.

90
    Nadstavený čas v druhom polčase sú dve minúty.

89
    Michalovce sa už nikam neponáhľajú. Je to vidno na ich prejave.

88
    Kop skončil v náručí Maťašovského a všetci hráči sa teraz ponáhľajú na polovicu Michaloviec.

87
    Rýchly brejk začal Regáli, no ten bol hrubo faulovaný. Rozhodca poskytol výhodu a domáci vybojovali roh.

86
    Mohlo byť vyrovnané! Veľká mela bola pred domácou bránkou, ale loptu nakoniec bezpečne odkopol Smrek.

85
    Dubničania majú výhodu rohového kopu.

84
    Za potlesku celého štadióna schádza dole dnes aktívny Bayon, ktorý prenechal miesto pre Olivera Podhorina.

83
    Kop Bayona končí len v múri postavenom z obrancov hostí.

82
    Dnešné stretnutie sleduje 1164 divákov.

81
    Jastrab vidí za faul na Bayona žltú kartu. Michalovce majú možnosť priameho kopu.

80
    Pred nami je posledná desaťminútovka. Domáci stále okupujú na dubnickej polovici.

79
    V skutočnosti sa jedná o dvoj striedanie. Števčeka nahradil Slávik.

78
    Prvé striedanie na strane hostí: Šveca nahradil Janco.

77
    Domáci po dvoch góloch ožili. Stále ale nedovoľujú Dubničanom sa zmocniť lopty a pokúšajú sa o strelenie tretieho gólu.

76
    Regáliho strela končí nad bránou, Maťašovský odkopom rozohrá.

75
    Domáci štadión na čele s fanklubom ožil a začínajú sa spievať typické zemplínske hymny.