Schalke – Braunschweig 3:1 (kon.) | Stuttgart – Hamburg 1:0 (kon.) | Hannover – Dortmund 0:3 (kon.)
Wolfsburg – Augsburg 1:1 (kon.) | Mohuč – Bayern 0:2 (kon.) | Mönchengladbach – Hertha 3:0 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
3:0 (3:0)
Hertha BSC
Sobota 22.03.2014, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga

Je dovojováno. Druhý poločas již fotbalové krásy příliš nenabídl, domácí udrželi nások, který si vydobili v první půli. Herthu tak zdolali jednoznačně 3:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 5:5 (20:19:32)

89
    Táhlá rána Jantschkeho skončila mimo. Hertha bude rozehrávat.

87
    Pokus Van den Bergha z velké vzálenosti Ter Stegen v pohodě kryje a v poklidu rozehrává.

86
    Hertha se nadále snaží cosi vymyslet. Domácí fanoušci již ale slaví. Není divu, Borussia míří za jednoznačným vítězstvím.

84
    Centr z levé strany v podání hostující družiny dospěl až k rohovému kopi. Ten ale hosté nedokázali proměnit, hlavička Allaguiho přistála pouze v náručí připraveného Ter Stegena.

82
    Po delší době se dostala k balonu také Hertha, která se přes Ronnyho pokusila vydat kupředu. Poněkud zbrklá kombinace ale byla brzy minulostí.

80
    Jantschke se pokusil vypálit ze značné vzdálenosti, což mu ale znemožnil vrátivší se obránce Herthy. To ale nemusí domácího záložníka vůbec mrzet.

78
    Borussia pokračuje v kombinacích na vlastní polovině. Hosté se snaží, ovšem je vidět, že jde o obrovskou křeč. Klání není pro Herthu vůbec povedené.

76
    Na hrací ploše se v právě probíhajících minutách neděje zhola nic. Hertha působí odevzdaným dojmem, Borussia se tudíž také nikam nežene. O vítězi utkání je nejspíše rozhodnuto.

74
    Čerstvé síly posílá na hrací plochu také Hertha. Místo Ramose přichází Wagner.

74
    Hosté dostali možnost v podobě rohového kopu. Ten ale žádné nebezpečí nepřinesl, domácí balon ihned odehráli do bezpečí.

73
    Po Arrangově ofsjadu přichází na řadu další střídání. Místo Hermanna naskočí do hry Younes.

71
    Nadále sledujeme duel bez většího počtu dramatických situací. Oba celky si aktivní hru zřejmě připravily pouze na úvodní půli.

70
    Také hosté střídají. Místo Hosogaje naskočí do hry Janker.

69
    Hosté se dostali do první větší příležitosti utkání. Allagui ale zcela sám před brankou Borussie minul. Domácí budou vykopávat.

67
    Domácí posílají na trávník čerstvé síly. Místo Kramera okusí atmosféru duelu Xhaka.

65
    Utkání se mění v obléhání obranného valu Mönchengladbachu. Hostujícímu celku se ale zatím nic vymyslet nedaří.

64
    Přímý kop z uctivé vzdálenosti byl nakonec velmi nebezpečí, skákavý balon Arranga vytěsnil hostující brankář na rohový kop. Z něj ale domácí nic nevytěžili.