Groningen – Arnhem 3:1 (kon.) | Heerenveen – Nijmegen 2:2 (kon.) | Eindhoven – Kerkrade 3:1 (kon.)
SC Heerenveen
2:2 (2:0)
NEC Nijmegen
Sobota 22.03.2014, 19:45 • Abe Lenstra Stadion • Nizozemská Eredivisie

Druhá půle je za námi. Ta byla o něco lepší jak ta první. Viděli jsme mnoho šancí. Aktivnější byli domácí, ale hosté dokázali v 79. minutě snížit a dvě minuty před koncem obrali domácí celek o velmi důležité tři body.

90+3

90+2
    Domácí už moc času nemají udělat něco se stavem zápasu.

90+1
    Nijmegen právě vstřelil branku!
    Tak toje neskutečné domácí v závěru přichází o vedení. Po nepovedeném přímém kopu se míč ocitl před SORENEM RIEKSEM, jenž míč dotlačil za záda Nordfeldta.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    V závěru jsou aktivnější domácí, jenž se okamžitě po zisku míče hrnou do útoku.

87
    van Eijden zahrál rukou a uvidí druhou žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Basacikoglu, kterého nahradí Slagveer.

85
    Po rohovém kopu trefují domácí břevno.

84
    Žlutou kartu uvidí Leiwakabessy.

83
    Hosty ten gól nabudil a ti se hned ženou do útoku.

82
    Držení míče: 54-46%
    Střely na branku: 5-4
    Rohové kopy: 4-5

79
    A máme tu komplikace pro domácí. Jahanbakhsh prodloužil hlavičkou až k MICHAELU HIGDONOVI, jenž si míč zpracoval na hrudi a střelou z otočky překonal Nordfeldta.

76
    K rozehrávce přímého kopu se postavil Van den Berg, jenž svoji krásnou střelou trefuje pouze břevno Gentenaarovy branky.

76
    Domácí budou zahrávat přímý kop z velmi dobré pozice.

75
    Ten, ale lapí do svých rukavic Gentenaar.

74
    Domácí vybojovali rohový kop.

71
    Leiwakabessy poslal k zemi svého soupeře a může být rád, že mu rozhodčí neukáže žlutou kartu.