Schalke – Braunschweig 3:1 (kon.) | Stuttgart – Hamburg 1:0 (kon.) | Hannover – Dortmund 0:3 (kon.)
Wolfsburg – Augsburg 1:1 (kon.) | Mohuč – Bayern 0:2 (kon.) | Mönchengladbach – Hertha 3:0 (kon.)
FC Schalke 04
3:1 (1:0)
Eintracht Braunschweig
Sobota 22.03.2014, 15:30 • Veltins-Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:23:51)

Dnešní utkání ovládli fotbalisté favorizovaného Schlake, které si po vítězství 3:1 připisuje další body do tabulky německé Bundesligy. Hosté nebyli daleko od senzace, hlavně po brance Kessela v 82. minutě. Hned za pár okamžiků totiž mohli i vyrovnat a bůh ví, jak by se pak utkání dohrávalo. Nutno však dodat, že Schalke bylo dnes jasně lepší a vítězství si naprosto zaslouží.

90+3
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Do rozevřené obrany pronikli domácí, Goretzka předložil míč z pravé strany ADAMU SZALAIOVI, který měl před Davarim snadnou úlohu, byť gólman první střelu fantasticky vyrazil, na dorážku již neměl a hosté pečetí dnešní výhru.

90+3
    Ale nyní pozor, hosté na půli domácího týmu, jeden z posledních útoků hostů.

90+2
    Hosté se brání ve vlastní šestnáctce, Schalke ani při těsném náskoku nebrání.

90+1
    Ano, je to tak, ještě tři minuty se bude dnes ve Veltins Aréně hrát, domácí kombinují na půli soupeře.

90
    Devadesátá minuta pomalu končí, rozhodčí však bude ještě něco nastavovat.

88
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Klaas-Jan Huntelaar, přichází Adam Szalai.

86
    Žlutou kartu dostává Norman Theuerkauf (Eintracht Braunschweig) za faul v blízkosti vlastní šestnáctky.

85
    A Marcel Correia (Eintracht Braunschweig) dostává za tento zákrok žlutou kartu.

85
    Marcel Correira zezadu ostře fauluje Boatenga.

84
    A hosté neměli daleko k vyrovnání, ve vápně se dostal ke střele Elabdellaoui, ale dokázal ho vychytat Fährmann, fantastický zákrok!

82
    Braunschweig právě vstřelil branku!
    Vrančić rozehrál volný kop z pravé strany, byl to signál, míč se dostává k zcela volnému Elabdellaou, který pálí z hranice pokutového území a BENJAMIN KESSEL ještě ve vápně dokázal míč tečovat, Fährmann již na změnu směru nedokázal zareagovat.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka tohoto zápasu, hosté s míčem před pokutovým územím Schalke.

80
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Anthony Annan.

80
    Boateng v ofsajdu, rozhodčí pískají, míč získávají hosté.

79
    Fährmann vykopává na polovinu Eintrachtu.

78
    Klidná část dnešního utkání, hraje se převážně ve středu hřiště.

Martin Dvořák

Branky: 17. Goretzka (Meyer), 66. Huntelaar, 90+3. Szalai – 82. Kessel (Elabdellaoui)

Karty:   38. Kolasinac (SCH) – 40. Bellarabi (EBR), 85. Correia (EBR), 86. Theuerkauf (EBR)

FC Schalke 04: Fährmann – Hoogland, Ayhan, Matip, Kolasinac – Goretzka, K-P. Boateng, Meyer (71. Obasi), Neustädter, Draxler (80. Annan) – Huntelaar (C) (88. Szalai).
    Náhradníci: Hildebrand – Erdmann, Max, Sobottka, Annan, Obasi, Szalai.

Eintracht Braunschweig: Davari – Kessel, Bičakčić, Correia, Perthel – Bellarabi (53. Elabdellaoui), Theuerkauf, Hochscheidt, Pfitzner (41. Ademi), Boland – Kumbela (C) (74. Vrančić).
    Náhradníci: Later – Doğan, Vrančić, Elabdellaoui, Kratz, Nielsen, Ademi.

Rozhodčí: Stark – Salver, Pickel

Diváci: 61 973