Bayern – Hoffenheim 3:3 (kon.) | Leverkusen – Braunschweig 1:1 (kon.) | Stuttgart – Dortmund 2:3 (kon.)
Wolfsburg – Frankfurt 2:1 (kon.) | Mohuč – Augsburg 3:0 (kon.) | Freiburg – Norimberk 3:2 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:1 (0:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 29.03.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

To je prozatím vše, přeji hezký sobotní den ve společnosti onlajnů. (17:28:52)

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 12:6
    Střely mimo: 10:2
    Rohy: 3:2
    Fauly: 18:22
    Držení míče v %: 58:42

Je hotovo. Hráči Wolfsburgu nakonec berou tři body, když dokázali ve druhém poločase průběh totálně otočit a zlomit. Eintracht je hodně smutný v závěru přišel alespoň o bod, přičemž ho mohl i vybojovat. Proti byl však domácí brankář. Radost tak musí mít Naldo, jehož pumelice neměla chybu. Nádherný kousek do sbírky a výhra pro mírného favorita utkání. Nicméně tým Václava Kadlece odehrál dobrý zápas, možná si i remízu zasloužil, ale takový je fotbal.

90+1
    Mohlo být vyrovnáno, ale fantastický Grün vytáhl hlavičku Joselu, která šla do horních pater brány. Obrovská šance pro Frankfurt, který pak zahrával i roh, ale už se nic nestane. Blíží se konec zápasu.

90
    Přesně o dvě minuty. Rozhodčí Gagelmann mnoho nepřidává..

90
    Už se hraje poslední minuta zápasu, který se o něco málo nastaví.

89
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Tak to byla paráda. Do hitparády německé Bundesligy se zapíše brazilský fotbalista NALDO. Jeho bombu snad ze čtyřiceti metrů neměl Trapp šanci vyrazit. Šla přesně do levé šibenice a ještě s pomocí tyče skončila v síti. Nádherná branka, která možná rozhodne o celkovém osudu tohoto duelu.

87
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Tranquillo Barnetta, přichází Marc Stendera.

85
    I když akce se urodila na druhé straně, ale končí velice rychle. Aigner v ofsajdu.

84
    Rosenthal se dopustil útočného faulu, hosté se musí zase vrátit do obrany a pozorně hlídat soupeře.

83
    Zahrával ho Rodríguez, který sice našel Nalda, ale tomu hlavička vůbec nesedla.

82
    Djakpa špatně odhadl situaci a rozehrál přímo na kopačky střídajícího Ochse. Ten se vydal na dlouhou cestu a nakonec i vypálil. Jeho rána byla sražená na rohový koů.

81
    Žlutou kartu dostává Jan Rosenthal (Eintracht Frankfurt).

81
    Ještě deset minut do konce poločasu, oba týmy nechtějí dělit bodík. Snaží se vybojovat tu druhou dost možná rozhodující branku.