Ústí n. L. – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Vltavín – Pardubice 0:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Zlín 0:1 (kon.)
Sokolov – Táborsko 1:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Žižkov 0:2 (kon.) | Vlašim – Třinec 4:3 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:2 (0:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 29.03.2014, 15:00 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Frýdek se na jaře stále trápí a čeká na svůj první gól. Ve druhém poločase měl dvě stoprocentní šance na vyrovnání, jenže v obou případech selhal. Na druhé straně ale Žižkov mohl zápas rozhodnout dříve než v nastaveném čase. Když k tomu přičteme ještě neproměněnou penaltu z prvního poločasu, tak se dá říct, že se jedná o zasloužené vítězství hostů. (16:59:24)

90+2
    Za penaltový zákrok uviděl domácí Žídek žlutou kartu.

90+2
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Penaltu proměnil MIROSLAV PODRAZKÝ střelou k levé tyči a rozhodl utkání.

90+1
    Hosté budou kopat druhou penaltu! Žídek fauloval pronikajícího Súkenníka a hosté tak budou moct definitivně rozhodnout.

90+1
    Mozolův přímý kop sebral ze vzduchu Holý.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

86
    Naposled střídá také Žižkov, hřiště opustil Hadaščok a nahradil jej Vukadinovič.

86
    Dnešní utkání sleduje 3350 diváků.

85
    Škoda centrem našel Súkenníka, který hlavičkou pořádně protáhl Prepsla, ten ale míč zkrotil.

82
    Mozol hledal na hranici ofsajdu Kovaříka, ten ale míč nezachytil.

81
    Kmoníček se prodral po levé straně až do pokutového území, hosté ale nakonec míč odvrátili.

79
    Žižkovský Podrazký si narazil se Súkenníkem a dostal se až před bránu domácích, Prepsl jeho ránu ale vyrazil a udržel Frýdek ve hře.

75
    Prokeš ochotně upadl na hranici pokutového území, za což uviděl žlutou kartu.

74
    Mozolův přímý kop končí vysoko nad bránou hostů.

72
    Domácí Prokeš běžel sám na branku, jenže ani on nedokázal Holého prostřelit a frýdecká nemohoucnost tak stále trvá.

71
    Střídají také hosté, hřiště opouští prozatím jediný střelec branky Voltr a nahrazuje jej Škoda.

70
    Poslední střídání v domácím celku, hřiště opustil Zapalač a nahradil jej Talián.

Ondřej Mazur

Branky: 43. Voltr, 90+2. Podrazký (pen.)

Karty:   45. Staško (FRM), 58. Literák (FRM), 75. Prokeš (FRM), 90+2. Žídek (FRM) – 8. Voltr (ZIZ), 52. Bodeček (ZIZ), 61. Štochl (ZIZ), 69. Hadaščok (ZIZ)

Neproměněná penalta: 40. Voltr (ZIZ), brankář Prepsl zneškodnil

FK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Literák, Cigánek, Žídek – Kmoníček, Mozol, Vašenda, Zapalač – Prokeš, Staško
    Náhradníci: Hlaváč – Uvíra, Coufal, Soukup, Talián, Schroner, Kovařík

FK Viktoria Žižkov: Holý – Dressler, Bodeček, Šťastný – Štochl, Súkenník, Folprecht, Bartošák, Mareš – Voltr, Hadaščok
    Náhradníci: Zich – Podrazký, Bazal, Opluštil, Vukadinovič, Škoda, Procházka

Rozhodčí: Houdek – Fišer, Mokrusch