Bayern – Hoffenheim 3:3 (kon.) | Leverkusen – Braunschweig 1:1 (kon.) | Stuttgart – Dortmund 2:3 (kon.)
Wolfsburg – Frankfurt 2:1 (kon.) | Mohuč – Augsburg 3:0 (kon.) | Freiburg – Norimberk 3:2 (kon.)
VfB Stuttgart
2:3 (2:1)
Borussia Dortmund
Sobota 29.03.2014, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga

Já Vám děkuji za pozornost a přeji klidný víkend. (17:25:58)

Dnešní utkání bohaté na branky je u konce. Domácí začali dnešní utkání velmi aktivně a vypracovali si dvoubrankový náskok. Do konce prvního poločasu ještě přišla kontaktní branka z kopačky Marco Reuse. Do druhého poločasu vstoupili lépe hostující hráči a po čas celého poločasu na hřišti dominovali. Poté přišla osudová 67. minuta, kdy Niedermeier obdržel červenou kartu a byla nařízena penalta. Tu neomylný Reus proměnil a vyrovnal stav utkání. V početní výhodně si hosté vytvářeli velký tlak, který dokázal svým třetím gólem v utkání proměnit znovu Marco Reus a pečetil tak konečné skóre dnešního utkání.

90+6
    O míč byl na polovině hřiště připraven Großkreutz a okamžitě zatáhl za záchranou brzdu.

90+6
    Běží poslední minuta nastavení. Dnešní utkání skončí hokejovým skóre 2:3. Hráči obou mužstev už pouze čekají na závěrečný hvizd rozhodčího Pickela.

90+5
    Jürgen Klopp se snaží ještě pojistit vítěství v dnešním utkání několika gesty u postranní čáry a poté klidně odchází na lavičku.

90+4
    Ani jedno z mužstev už se do útoku příliš nežene. Hosté drží míč na polovině hřiště a soupeře k míči vůbec nepouští.

90+3
    Hráči Dortmundu mohou přidat ještě další branku, jelikož budou zahrávat další rohový kop.

90+2
    Hostující mužstvo si hlídá svůj náskok kombinací na polovině hřiště.

90+1
    Dnešní utkání bude prodlouženo o celých šest minut.

90
    Gentner hledal své spoluhráče v šestnáctce. Na jeho míč si naskočil pouze Weidenfeller.

89
    Reus si po centru do pokutového území přikopl míč daleko od kopačky. Ten se poté dostal k Ulreichovi.

88
    Jürgen Klopp ještě důrazně upozorňuje své hráče ke zkvalitnění defenzivní činnosti.

87
    Hosté si po velké šanci Harnika začali své vedení více hlídat a drží míč na svých kopačkách.

86
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Martin Harnik, přichází Cacau.

85
    A mohlo být vyrovnáno! Po velmi dobré přihrávce se k Weidenfellerovi dostal osamocený Harnik a střelou na vzdálenější tyč těsně minul branku!

83
    Dortmund právě vstřelil branku! A dokonalý obrat je dokonán. Po dlouhém pasu na Aubameyanga a jeho následné zasekávačce se míč dostal na nabíhajícího MARCA REUSE, který střelou k levé tyči Ulreichovy branky dal svému týmu vedení a do svých statistik si připsal hattrick – 2:3!

82
    Hosté se poprvé v početní nevýhodě dostali na polovinu soupeře. Jejich útok příliš dlouho netrval.

Marek Indruch

Branky: 9. Gentner, 19. Harnik (Traoré) – 30. Reus, 68. Reus (pen.), 83. Reus (Aubameyang)

Karty:   63. Niedermeier (STU) – 35. Kirch (DOR), 90+6. Großkreutz (DOR)   67. Niedermeier (STU)

VfB Stuttgart: Ulreich – Schwaab, Rüdiger, Niedermeier, Boka – Gruezo, Gentner (C), Harnik (86. Cacau), Didavi (60. A. Maxim), Traoré (70. G. Sakaj) – Ibišević.
    Náhradníci: O. Vlachodimos – G. Sakaj, K. Haggui, K. Rausch, A. Maxim, Cacau, T. Werner.

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Großkreutz, Papastathopulos, Hummels, Durm – Kehl (C), Kirch (60. P. Aubameyang), Hofmann (76. M. Jojić), Mchitarjan (60. N. Şahin), Reus – Lewandowski.
    Náhradníci: M. Langerak – M. Friedrich, Ł. Piszczek, M. Jojić, N. Şahin, P. Aubameyang, J. Schieber.

Rozhodčí: Weiner – Grudzinski, Henschel – Pickel