Lev Praha
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Lokomotiv Jaroslavl
Pátek 04.04.2014, 19:00 • O2 Arena, Praha • Play-off KHL

To je z dnešního utkání vše. Přeji vám hezký páteční večer a u dalších onlajnů na shledanou! (21:29:58)

Pražané dnešní zápas dotáhli do vítězného konce! Ve třetí třetině sice inkasovali, ale vyrovnat soupeře nenechali a mohou si užít hlasité děkování fanoušků. Série se tedy do ruské Jaroslavle stěhuje za stavu 2:0 pro Pražany! Novotný a spol. v pražské O2 Areně v této sérii zatím nezaváhali.

60:00

59:50
    Je rozhodnuto! Nakládal ukořistil puk a Oystrick může vyhodit.

59:06
    Domácí pálí puk přes všechny čáry, prázdnou branku minuli – icing.

59:01
    Hosté hrají bez brankáře a zkoušejí to v šesti!

58:49
    Platt prudce nahodil kotouč, Vehanen vyráží do rohu.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Lokomotiv má již jen krátký čas na vyrovnání.

57:26
    Finský gólman ve službách Lva musel opět vytáhnout svůj beton.

56:57
    Nepříjemná situace v brankovišti Pražanů. Do Vehanena najelo několik hráčů. Fin již v brankovišti jen ležel, ale i rozhodčí u videa potvrdil, že puk nepřešel brankovou čáru.

56:30
    Lokomotiv začíná útočit. Začíná se hrát ve větším tempu, jelikož Jaroslavl musela otevřít obranu.

55:59
    V dobré pozici přestřelil Justin Azevedo.

55:11
    Vehanen opět zasahuje.

54:35
    Novotný nahazuje a jede se svojí formací střídat.

54:07
    Nyní ale museli hosté myslet i na obranu. Sanford přikryl střelu příklepem z pravého kruhu.

53:50
    Lokomotiv spíše čeká na nějakou chybu v obraně Lva, žádný útok nezakldá bez rozmyslu.

53:02
    Kapanen v plné rychlosti vypálil, trefil ale jen prvního obránce před ním.

52:35
    Po neúspěšném útoku rozehrávají hosté za vlastní brankou.

Dnešní utkání sleduje 9519 diváků.

David Soumar

Branky a nahrávky: 12. Oystrick (Vrána, Mäenpää), 39. Zackrisson (Sekáč) – 50. Averin (Plotnikov, Kronwall)

Lev Praha: Vehanen (Engren) – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Gragnani, O'Byrne, Nakládal – Ridderwall, Novotný (C), Azevedo – Sekáč, Vrána, Thörnberg – Birner, Kapanen, Řepík – Matai, Zackrisson, Klepiš.
    Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – Jakovlev, Kronwall, Višněvskij, Holos, Vasiljev, Gorochov (C), Pašnin, Ljubuškin – Averin, Platt, Plotnikov – Petrov, Apalkov, Galimov – Musatov, Kartajev, Černikov – Konkov, Sprukts, Redlihs.

Rozhodčí: Bulanov, Zacharov – Michel, Šichanov