Cercle Brugge – Mechelen 0:1 (kon.) | Lokeren – Genk 1:1 (kon.) | Lierse – Gent 1:0 (kon.)
Oostende – Waasland-Beveren 0:0 (kon.) | Charleroi – Kortrijk 1:1 (kon.) | Mons – Leuven 1:1 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
0:1 (0:1)
YR KV Mechelen
Sobota 05.04.2014, 18:00 • Jan Breydelstadion (Brugge) • Belgická Jupiler Pro League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Cercle Brugge KSV

Bruggy mají po základní části sezony, nyní hrají o Evropskou ligu. V tabulce kvalifikační skupiny B (v rámci belgické ligy) mají po prvním zápase 0 bodů za prohru s Kortrijkem. Dnes tak budou chtít tuto ztrátu jistě napravit.

I dnešní hosté svůj první zápas v rámci již zmíněné skupiny prohráli, nestačili totiž na Charleroi. Dnes se tak bude jednat o souboj dvou poražených týmů z prvního kola. Utkání nebude mít jasného favorita, o něco lepší kurzy jsou však vypsané na domácí celek.

Podrobná onlajn reportáž z utkání začíná v 18:00, nenechte si ji ujít.

Cercle Brugge KSV: Van Damme – Wils, Buysse, De Kegel, Smolders, N´Diaye, Van Roose, Staelens, Buyl, D´Haene, Naudts.
    Náhradníci: Reis, Cornelis, Uchebo, Boi, Delle, Van Acker, Kabananga.

YR KV Mechelen: Biebauw – De Petter, Vandam, Ghomsi, Bateau, Kosanovič, Cordaro, De Witte, Junker, Tembe, Trajkovski.
    Náhradníci: Rits, Biset, Kamavuaka, Pačovski, Vanlerberghe, Obradovič, Dialiba.

Rozhodčí: Colemonts – Castel, Leroy.

1

2
    Utkání začalo oboustranně značně opatrně, nikdo nechce udělat první chybu.

5
    Domácí si vytvořili první náznak tlaku, Biebauw však výraznější šanci zatím čelit nemusel.

7
    Další rohový kop pro domácí...

8
    Biebauw si ale vyběhl a balon pohotově kryje.

11
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Jako první se radují hosté. Po rychlém útočném výpadu se prosadil MADS JUNKER, který po spolupráci s Trajkovskim překonává Van Dammeho.

15
    Trajkovski opět pohlednou přihrávkou chtěl vyslat spoluhráče, tentokrát ale zasahuje gólman Van Damme.

18
    Domácí působí velmi opařeným dojmem po inkasovaném gólu, kombinace na útočné půli se nedaří. Centr Van Roose z levé strany na Naudtse navíc postrádal přesnost.

20
    Z levé strany centroval do vápna Mechelenu Smolders, žádného ze svých spoluhráčů ale tímto pasem nenašel.

22
    Hra je hodně neurovnaná a plná nepřesností, nikomu se nyní nedaří udržet balon delší dobu.

23
    Žlutou kartu dostává de Witte (YR KV Mechelen).

26
    Roh pro domácí...

27
    N´Diaye se natahoval jak to šlo, na balon ale hlavou nedosáhl.

30
    Žlutou kartu dostává D´Haene (Cercle Brugge KSV).

33
    Domácí si začínají vytvářet náznak tlaku, zatím je to ale beze střelby.

35
    Roh pro Cercle...

36
    Biebauw si vyběhl a balon s obtížemi zlikvidoval, hrát tak mohou hosté.

39
    Domácí Smolders prokázal velkou rychlost a utekl Cordarovi, jeho následný centr ale nebyl dostatečně přesný.

42
    N´Diaye se dostal k dalšímu pokusu hlavou, ani tentokrát ale Biebauwa výrazněji neohrozil.

44
    Blíží se konec první půle, domácí se snaží zvýšenou aktivitou soupeře pokořit, Biebauw ale zatím chytá velmi pozorně.

45
    Začíná běžet nastavený čas...

45+1
    Nastavují se 2 minuty.

45+2
    Domácí zahrávali dva rohy po sobě, ani jednou se však k šanci nedostali.

45+2

Druhý poločas začne cca v 19:04.

První půle byla vyrovnaná, velké šance jsme ale takřka neviděli. O jedinou branku se postaral v 11. minutě hostující Junker. Rozhodne ale až druhý poločas...

46

47
    Žlutou kartu dostává van Roose (Cercle Brugge KSV).

50
    Domácí forvard Trajkovski dostal až příliš mnoho času i prostoru, jeho pas ale nebyl přesný.

53
    Obrovskou příležitost měl domácí Buyl, Biebauwa ale nedokázal z velké blízkosti překonat.

56
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Naudts, přichází Kabananga.

58
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Mokulu, přichází Claes.

59
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází Staelens, přichází Uchebo.

60
    Hodina hry je za námi, Mechelen stále drží nejtěsnější možné vedení, které obstaral v úvodu zápasu Junker. Podaří se vedení hostům udržet?

63
    Domácí vytváří velký tlak na Mechelen, hosté se však odhodlaně brání a občas vyráží do rychlých brejků. Utkání ještě jistě neřeklo poslední slovo...

66
    Domácí D´Haene prozkoušel pozornost gólmana hostů Biebauwa, ten pokryl střelu ze střední vzdálenosti bez větších potíží.

67
    Trajkovskiho pas nebyl přesný, hrát tak budou hosté.

69
    Uchebo zkusil překvapit Biebauwa, ten je však stále pozorný a balon chytá.

70
    Do konce utkání zbývá 20 minut hry, gól Junkerea stále zůstává jedinou trefou dnešního mače.

72
    Na levém křídle se uvolnil Claes, domácí obrana se ale včas zformovala a šanci hostů z brejku eliminuje.

75
    Tlak domácích vrcholí, překonat Biebauwa se ale stále nedaří.

78
    Buyl trefuje ve velké šanci břevno, hosté měli štěstí. Mohou být ale v klidu, signalizován je ofsajd.

80
    Jen deset minut schází do konce utkání, hosté drží nadějné vedení 1:0 a úspěšně vzdorují tlaku Brugg.

81
    Žlutou kartu dostává Vandam (YR KV Mechelen).

83
    Po břevnu, které nastřelil Buyl se domácím nedaří, o to snáz mohou hosté utkání dohrát.

85
    Střídání v týmu Cercle Brugge KSV: ze hřiště odchází van Roose, přichází Boi.

87
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Trajkovski, přichází Rits.

90
    Domácí forvard Uchebo se dostal do velké blízkosti k brance Mechelenu, bránu ale trestuhodně minul!

90+1
    Už běží nastavený čas, hosté jsou velmi blízko nesmírně důležitému vítězství.

90+2
    Nastaveny byly 3 minuty.

90+2
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Cordaro, přichází Biset.

Cercle Brugge doma prohrává s Mechelenem 0:1, rozhodl o tom už v 11. minutě Junker. Domácí si sice byli schopni vytvořit několik lepších střeleckých příležitostí, překonat skvělého Biebauwa se ale nepodařilo.

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (19:54:27)