SAE – KLDR 1:12 (kon.) | Hongkong – Bulharsko 1:6 (kon.) | Gruzie – Lucembursko 0:19 (kon.)
Gruzie
0:19 (0:7, 0:6, 0:6)
Lucembursko
Pátek 11.04.2014, 19:30 • Patinoire Kockelscheuer, Luxembourg • Mistrovství světa - III. A Divize

59:09
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    STEVEN MINDEN dokončuje svůj hattrick, které v dnešním zápase padly 4! Na tuto střelu neměl nárok ani znovu střídající Ambrolava. Zřejmě poslední branka dnešního zápasu. Asistence: Sacha Backes, Thierry Holtzem

59:00
    Dnešní utkání sleduje 850 diváků.

50:03
    Zároveň s brankou přichází výměna brankářů na straně domácích. Místo Sanikidzeho, který vydržel v bráně 19 minut, přichází znovu Ambrolava.

50:03
    Tak to vypadá, že hostům, kteří jsou na tomto stadiónu doma, vyhovuje více hrát v oslabení, neboť ve vlastním oslabení vstřelili již druhou branku. Autorem této branky je STEVEN MINDEN. Asistence: Frederic Davidson, Philippe Bechtold

49:49
    Nejenom, že jsou hráči Lucemburska vyloučení, ale dokonce přidávají další branku na svojí stranu! Střelcem, který se trefil do brány Gruzie je RONNY SCHEIER. Asistence: Steven Minden, Philippe Bechtold

49:15
    Přichází vyloučení také na straně Lucemburska. Georges Scheier je vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

46:10
    Dnes teprve třetí vyloučení celkově. Na 2 minuty za podražení je vyloučen Goča Jeiranašvili.

45:58
    Tak to je kanonáda, jak se sluší a patří. Další branku do "sbírky" přidává SACHA BACKES. Asistence: Steven Minden, Frederic Davidson

45:10
    Patnáctá branka je na světě! Již šestý puk z branky loví Sanikidze po střele MARCUSE ERIKSSONA. Zároveň se Eriksson může pyšnit hattrickem. Asistence: Patrick Schon, Christophe Thiry

40:41
    Netrvalo ani minutu a hosté se v první minutě třetí třetiny trefují do sítě Gruzie. Střela PATRICKA SCHONA prošla až za záda Sanikidzeho. Asistence: Francois Schons, Clement Waltener

39:42
    Blížíme se pomalu, ale jistě ke stejnému počtu vstřelených branek, jako tomu bylo ve třetině první. V té druhé už posbírali Lucemburčané šest branek, tu poslední vstřelil THIERRY HOLTZEM, pro kterého to znamená dovršení hattricku. Asistence: Patrick Schon

37:11
    Využitá přesilová hra! Padla dvanáctá branka a také se kompletuje hattrick GEORGESE SCHEIERA! Veliká radost tohoto hráče. Asistence: Marcus Eriksson, Gilles Biver

35:20
    Úplně zbytečně je vyloučen Mikheil Davitašvili na 2 minuty za zdržování hry.

33:13
    Přesně jednu minutu trvalo Lucembursku, než přidalo dalšího hráče do listiny střelců. Přesně teď zamířil GEORGES SCHEIER. Asistence: Marcus Eriksson, Christophe Thiry

32:13
    Již desátou branku pro svůj tým přidává BEN HOUDREMONT. Asistence: Clement Waltener, Francois Schons

30:07
    Tento gól byl posledním hřebíkem do rakve pro Kakha Ambrolava, který přenechává prostor v brankovišti Konstantinu Sanikidzeovi.

30:07
    Další branka na sebe nenechává dlouho čekat. MARCUS ERIKSSON se zapisuje mezi střelce jen minutu a 12 sekund po trefě Schona. Asistence: Sacha Backes, Gilles Biver

28:55
    Prvním střelcem ve druhé třetině se stává lucemburský PATRICK SCHON. Asistence: Ben Houdremont, Clement Waltener

14:39
    Ten stejný hráč, THIERRY HOLTZEM, který před malou chvílí skóroval se trefuje znovu a zaznamenává v dnešním zápase již svojí druhou branku. Uvidíme, kolik branek ještě hráči hostů svým soupeřům uštědří. Asistence: Clement Waltener, Ben Houdremont

14:25
    Další hřebík do rakve Gruzie, kterou dnes čeká další velká prohra. Za pořádající zemi se trefuje přesně do černého THIERRY HOLTZEM. Asistence: Ben Houdremont, Clement Waltener

12:53
    Za to se minutu po navrácení vyloučeného hráče trefují hráči Lucemburska. STEVEN MINDEN je tím, kdo přidává již pátou branku a Gruzie prohrává o "bůra". Asistence: Ronny Scheier

09:31
    Prvním potrestaným hráčem tohoto utkání se stává Sacha Backes, který je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

04:56
    O dvacet sekund později se skóre mění počtvrté. Myslím, že zápas je již rozhodnut. Znovu jsou to hosté, kdo se radují z branky. Autorem gólu je MARCUS ERIKSSON. Asistence: Georges Scheier

04:31
    Hosté odskakují již na tříbrankový rozdíl. Šťastným střelcem z řad Lucemburska se stal GEORGES SCHEIER. Asistence: Marcus Eriksson, Christophe Thiry

01:09
    Pokud v takovémto tempu bude Lucembursko pokračovat po celý zápas, máme se rozhodně na co těšit. Druhá střela na bránu, druhá branka. Tentokrát se o radost na hostující střídačce postaral ROBERT BERAN. Asistence: Benny Welter

00:22
    Pořádající země letošního ročníku mistrovství světa se velmi rychle ujímá vedení. Hned první střela, z hole CLEMENTA WALTENERA, která míří na bránu končí za zády Ambrolava. Asistence: Benny Welter, Ben Houdremont

Josef Cestr

Branky a nahrávky: 1. Waltener (B. Welter, Houdremont), 2. Beran (B. Welter), 5. G. Scheier (Eriksson, Thiry), 5. Eriksson (G. Scheier), 13. Minden (R. Scheier), 15. Holtzem (Houdremont, Waltener), 15. Holtzem (Waltener, Houdremont), 29. Schon (Houdremont, Waltener), 31. Eriksson (Backes, Biver), 33. Houdremont (Waltener, Schons), 34. G. Scheier (Eriksson, Thiry), 38. G. Scheier (Eriksson, Biver), 40. Holtzem (Schon), 41. Schon (Schons, Waltener), 46. Eriksson (Schon, Thiry), 46. Backes (Minden, Davidson), 50. R. Scheier (Minden, Bechtold), 51. Minden (Davidson, Bechtold), 60. Minden (Backes, Holtzem)

Gruzie: 1. a 51. Ambrolava (31. Sanikidze) – Gobejišvili, Geperodze, Nadirašvili, Vedjapin, Gongadze, G. Oganeziani – Goča Jeiranašvili (A), Giorgi Jeiranašvili, Gogičašvili – Gigauri, Davitašvili (C), Davidov (A) – Jangobegišvili, Archvadze, D. Oganeziani
    Trenér: Jevgen Alipov

Lucembursko: Mangen (G. Walter) – Waltener, Schons, Thiry, Biver, Gronlund, R. Scheier (C), Bechtold – Houdremont, B. Welter (A), Beran – G. Scheier, Eriksson, Wambach – Holtzem, Backes, Minden – Schon (A), Davidson
    Trenér: Vladimir Kuznětsov

Rozhodčí: Tzirtziganis (BEL) – Lega (ITA), Palkovi (HUN)