NY Rangers – Buffalo 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 2:5 (kon.) | Montreal – NY Islanders 0:2 (kon.)
Ottawa – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Toronto 4:2 (kon.) | Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.)
Nashville – Arizona 2:0 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:2 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:1 (1:0 po s.n.)
Edmonton – Los Angeles 0:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 2:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Winnipeg Jets
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Boston Bruins
Pátek 11.04.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem branky je BRYAN LITTLE.

A Hutchinson vychytal i Marchanda a Winnipeg vítězí!

Domácí Little střelou mezi betony skóruje!

64:21
    Boston si tlakem na branku teď vynutil faul a domácí budou dohrávat prodloužení oslabeni. Jokien dostává dvě minuty za držení

58:03
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí se přece jen dočkali. Wheeler zatáhl puk do pásma, poslal jej za sebe a tam EVANDER KANE z první zavěsil ke vzdálenější tyči. Asistence: Blake Wheeler a Tobias Enström.

56:28
    Kane se prosadil do zakočení přes dva hráče, z pravého kruhu vypálil a jeho křížná tyč orazítkovala pravou tyč!

55:33
    Wheeler našel na brankovišti Jokinena, ale toho znovu vychytal Johnson, ten gól už opravdu visí ve vzduchu...

53:54
    Kane se šteloval před brankovištěm na dorážku, ale v poslední chvíli mu pod nohy padl aby jeho případný pokus zlokoval obránce Miller!

53:02
    Pardy si sjel z levého křídla před branku, střílel na zadní tyč, ale míjí. To už je opravdu velká smůla pro domácí!

52:19
    Jokinen pálil z mezikruží a další skvělý zákrok Johnsona!

45:51
    Kane unikal po křídle do útoku, tlačil se do zakočení, ale Miller mu skvělým obranným zákrokem puk vypíchl.

43:50
    Tangradi dorážel na brankovišti, ale Hutchinson nadále drží svůj tým!

42:29
    Marchand odstal přesnou přihrávku z křídla před branku, zkoušel zakončít bekhendovým blafákem, ten byl ale hodně signalizovaný a HUuchinson utěsnil místo u tyčky!

41:08
    Jokinen našel Wheelera, ten postupoval ze strany na Johnsona, ale ani tentokrát se nemohou domácí radovat z branky!

38:54
    Iginla je při chuti, teď mohl využít chybné rozehrávky domácích, když se zmocnil puku a vystřelil švihem přes hráče, jenže Hutchinson i nadvakrát jeho pokus zkrotil!

36:00
    Iginla z obdobné pozice jako před chvilkou, ale Hutchinson se stihl přesunout a betonem jeho střelu k tyči vyrazit!

34:59
    Ale je tu další přesilovka Bostonu. Stuart dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

32:48
    Thornton se důrazně probíjel do zakončení, ale Pardy ho zahákoval a domácí budou hrát přesilovku.

31:52
    Eriksson zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale Hutchinson v poslední době exceluje!

30:17
    Přesto se bude vylučovat, oba dostávají dvouminutový trest, Tangradi za hrubost, Krug za držení.

30:07
    Domácí šli ve dvou na jediného obránce, Wheeler se nakonec rozhodl stáhnout si puk a vypálit, ale Johnson byl připraven a vyráží.

29:54
    Lučič dostal přesně nalito a pálil z voleje kousek za modrou čarou, ale Hutchinson předvedl další přesný zákrok. Puk skončil v jeho lapačce.

29:27
    Eriksson zpoza branky našel na brankovišti Carona, ten nadvakrát zkoušel procpat puk do branky u levé tyčky, tam ale nebylo místo!

25:42
    Redmond pálil z levého křídla, Johnson vyrazil jen k dokíždějícímu Frolíkovi, tomu stačilo bekhendem zasunout do odkryté branky, ale Frolík nedokázal puk zkrotit...Asi největší šance domácích!

23:04
    Přesilovka Jets. Caron dostává dvě minuty za hákování.

19:46
    Jokinen prohodil puk na najíždějícího Wheelera, ten ale postupoval k brance hodně z úhlu a křížnou střelou minul!

16:12
    Iginla se po chybě domácí obrany dostal do samostatného úniku, Hutchinson se však nenechal rozhodit, zůstal dlouho v klidu a nakonec jeho pokus, patrně směřující mezi betony, pokryl!

10:12
    Bruins právě vstřelili branku!
    A tak udeřilo na druhé straně! BRAD MARCHAND si dojel šikovně nahozený puk, který se k němu odrazil o mantinel, natlačil se před branku a bekhendovým blafákem posíla hosty do vedení. Asistence: Reilly Smith a David Krejčí.

09:52
    Kane v obrovské šanci! kdy se dostal na brankovišti k puku, ještě si forehandovým blafákem vylepšil pozici, ale přestřelil!

04:47
    Jokinen hákoval a Boston si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty pro finského útočníka.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 59. Kane (Wheeler, Enström), rozh. náj. Little – 11. Marchand (Smith, Krejčí)

Winnipeg Jets: Hutchinson – Stuart, Trouba, Enström, Postma, Pardy, Redmond – Kane, Little, Frolík – Tangradi, Jokinen, Wheeler – O'Dell, Slater, Halischuk – Klingberg, Cormier, Peluso
    Boston Bruins: Johnson – Meszároš, Boychuk, Bartkowski, Miller, Krug, Hamilton – Lučič, Krejčí, Iginla – Marchand, Spooner, Smith – Paille, Söderberg, Eriksson – Caron, Campbell, Thornton

Rozhodčí: Devorski, Pochmara – Murchison, Pancich

Diváci: 15 004