Cambuur – Den Haag 1:2 (kon.) | Utrecht – Arnhem 2:1 (kon.) | Alkmaar – Feyenoord 1:1 (kon.)
Waalwijk – Heerenveen 0:3 (kon.) | GA Eagles – Kerkrade 0:1 (kon.) | Ajax – Nijmegen 2:2 (kon.)
Eindhoven – Breda 2:0 (kon.) | Groningen – Heracles 3:1 (kon.) | Twente – Zwolle 2:2 (kon.)
FC Groningen
3:1 (1:1)
Heracles Almelo
Sobota 03.05.2014, 18:45 • Euroborg, Groningen • Nizozemská Eredivisie

To je z tohoto utkání nizozemské Eredivisie všechno, já Vám přeji hezký večer a u dalších zápasů se budu těšit na shledanou. (20:43:06)

Zápas je u konce a z tříbodového zisku se raduje tým Groningenu, který zvítězil 3:1. Vyrovnaný stav vydržel až do 68. minuty, kdy vítěznou branku vsítil van der Velden. Pojistku pak o čtyři minuty později přidal de Leeuw a poté už domácí v poklidu dotáhli zápas do zdárného konce.

90+2
    Utkání se už pouze dohrává a čeká se na závěrečný hvizd.

90
    Rozhodčí přidá dvě minuty.

88
    A ten mohl být už tříbrankový, neboť po pravé straně unikl Kostić, udělal si prostor a mířil na bližší tyč. Trefil ale pouze boční síť.

87
    Už se blíží úplná koncovka zápasu a domácí v naprostém poklidu drží dvoubrankový náskok.

85
    Hosté se ještě snaží něco udělat s nepříznivým stavem, k dispozici měli další roh, ale ani tentokrát to neklaplo.

84
    Poslední střídání i na straně Groningenu, Nick van der Velden přepouśtí své místo Angelovi Cintjemu.

82
    Domácí de Leeuw si chtěl po souboji v pokutovém území vymodlit penaltu, na rozhodčího si ovšem nepřišel.

81
    Střídají i domácí, Tjarron Chery má dnes splněno, zbývající čas si zahraje Krisztián Adorján.

79
    Po několika hektických minutách přichází čas na oddech a nabrání nových sil do koncovky utkání.

77
    Vzápětí je tu i třetí změna v hostujícím dresu, Barta Schenkenelda nahradil Jens Jurn Streutker.

77
    Hosté střídají, odchází Mikhael Rosheuvel a místo něj jde do hry Thomas Bruns.

76
    Šance teď střídá šanci. Domácí šli do brejku, na přesný centr si naběhl Kostič, z první mířil k tyči, ale teď vytáhl Telgenkamp špičkový zákrok!

76
    A mohlo to být 3:2, neboť Linssen se objevil v ložené pozici. Bohužel pro svůj tým si příliš ukopl míč...

75
    Míč po centru a jedné hlavičce dopadl na hranici malého vápna, domácí reklamují ruku a penaltu, jenže se pokračuje ve hře, do brejku jde Heracles.

75
    No a hned je tu čtvrtý.

75
    Už je z toho přímo série rohů, domácí zahrávají třetí během několika málo vteřin.