Cambuur – Den Haag 1:2 (kon.) | Utrecht – Arnhem 2:1 (kon.) | Alkmaar – Feyenoord 1:1 (kon.)
Waalwijk – Heerenveen 0:3 (kon.) | GA Eagles – Kerkrade 0:1 (kon.) | Ajax – Nijmegen 2:2 (kon.)
Eindhoven – Breda 2:0 (kon.) | Groningen – Heracles 3:1 (kon.) | Twente – Zwolle 2:2 (kon.)
FC Twente
2:2 (2:1)
PEC Zwolle
Sobota 03.05.2014, 18:45Nizozemská Eredivisie

To je ode mě pro dnešek vše a já se s vámi loučím u dalšího onlajnu nashledanou. (20:36:04)

Zápas je za námi. Dnes jsme mohli sledovat úžasné utkání s šancemi na obou stranách. První poločas byl velmi vyrovnaný, druhý to už byl poločas jen jednoho týmu a to týmu domácích, jenž si vypracovali několik obrovských šancí, ale ty buď neproměnili nebo stál v cestě golman hostů. Hosté, však dokázali i přes drtivý tlak domácích vstřelit vyrovnávací branku a to v 71. minutě, kdy z rychlého protiútoku proměnil Narsing skvělou přihrávku. Domácí, tak dnes můžou být smutní, zatímco hosté, ti můžou být rádi za ten jeden bod.

90+1
    Nastavovat se bude 1. minuta.

90
    Domácím už moc času nezbývá, hosté ti stále brání.

88
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází: Bjelland, kterého nahradí Wisgerhof.

87
    Pěknou střelu na golmana hostů vyslal Promes, ale Boer vyráží.

86
    Domácí znovu nastěhovaní před vápnem hostů.

84
    Hosté teď dlouho obléhali vápno domácích, nakonec z toho byla pouze střela Narsingha, která nemohla ohrozit domácího golmana.

83
    Hosté se již soustředí pouze na obranu, zatímco domácí, ti se s remízou nechtějí smířit.

80
    van der Werff teď zastavil unikajícího protihráče, a domácí tak budou rozehrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.

80
    Hra je teď přerušena kvůli ošetřování jednoho z hráčů Zwolle.

78
    Špatný centr Tadiće končí za čarou. Hosté, tak budou rozehrávat od brankaře.

78
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Fernandez, kterého nahradí Benson.

77
    Žlutou kartu za přehnanou agresivitu uvidí Rosales.

76
    Domácí si vzhledem k průběhu zápasu nezaslouží prohrát a správně se ženou na půli soupeře.

74
    Ebecilio dostal míč na střed a vypálil. Jeho střela byla sražena jedním z obránců soupeře. No a nechybělo mnoho aby se odražený míč dokutálel do prázdné brány soupeře.

71
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Saymak vyhrál důležitý souboj ve středu hřiště a míč posunul na rozběhnutého NARSINGHOVI, jenž utekl všem obráncům a tváří tvář golmanovi si poradil.