Barcelona – Getafe 2:2 (kon.) | Malaga – Elche 0:1 (kon.) | Osasuna – Celta Vigo 0:2 (kon.)
Valladolid – Espanyol 1:0 (kon.)
CA Osasuna
0:2 (0:2)
Celta de Vigo
Sobota 03.05.2014, 20:00 • Estadio El Sadar - Pamplona (Iruñea) • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:50:36)

Utkání končí vítězstvím hostů 2:0, z hlediště zní hlasitý pískot, domácí dnešní zápas vůbec nezvládli. Jejich výkon byl ve druhé půli mnohem lepší, než v té první, kterou také prohráli 0:2, což nakonec o celém zápase rozhodlo. Ani ve druhé půli však domácí nevyužili ani jednu ze svých šancí a bez gólů se opravdu vyhrávat nedá.

90+3
    Rozhodčí píská ofsajd, Sergio Álvarez si počká na míč a rozhodně nebude spěchat s rozehrávkou, zároveň ani nemá důvod zdržovat, utkání je rozhodnuté.

90+2
    Je z toho "pouze" rohový kop, domácí rozehrají z levé strany.

90+2
    Volný kop pro Osasunu, z nějakých pětadvaceti metrů rozehraje Javier Acuña.

90+1
    Tři minuty nastavil sudí Jesús Gil.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, utkání je rozhodnuté, Celta Vigo pokračuje ve výborných výkonech a z hřiště Osasuny si odveze tři body!

88
    Castro odkopává míč od vlastní šestnáctky, domácí se snaží nakopávanými míči překonat bránící val hostů.

86
    Po hlavičce Francisca Silvy musí z brankové čáry vykopávat bránící Flaño, to byla gólová šance domácích, která opět nekončí gólem!

85
    Posledních pět minut řádné hrací doby. Domácí mají rohový kop.

83
    Krohn-Dehli ztratil míč a hosté se musí bleskově vracet na vlastní polovinu.

82
    Nolito vybojoval rohový kop pro Celtu Vigo, který si také on sám rozehraje.

81
    Ale celé snažení hostů přerušil hvizd rozhodčího Gila, Fernández bude moci vykopávat.

80
    Přesto ještě hosté zůstávají u míče na polovině soupeře, nakonec z toho bude volný kop z pravé strany.

79
    Nadějná akce hostů, Mina v šanci, kdy se k němu dostává míč v pokutovém území, ale jeho lehkou střelu dokázal bránící hráč Osasuny zablokovat.

77
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Andreu Fontàs, přichází David Goldar.

77
    Ale defenziva Osasuny odvrátila míče, směřující do pokutového území, hosté Andrése Fernándeze neohrozili.