Saint-Étienne – Montpellier 2:0 (kon.) | Lorient – Ajaccio 1:0 (kon.) | Remeš – Évian TG 1:0 (kon.)
Sochaux – Nice 2:0 (kon.) | Toulouse – Nantes 1:1 (kon.) | Valenciennes – Bordeaux 0:1 (kon.)
Marseille – Lyon 4:2 (kon.)
FC Lorient
1:0 (1:0)
AC Ajaccio
Neděle 04.05.2014, 17:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (Lorient) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To se však nestalo, výsledek je proto 1:0 a tři body putují pro Lorient. To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle a na počtenou. (18:51:29)

Je dobojováno, o všem podstatném rozhodl první poločas, kdy se v 17. minutě prosadil Aliadiére. Největší šanci na vyrovnaní měli hosté z pokutového kopu, to by se však Camara musel trefit. Nepomohla ani dlouhá přesilovka, domácí své oslabení zvládli bez větších problémů a měli několik dobrých šancí na zvýšení skóre.

90+2
    Utkání se pouze dohrává, domácí drží míč na svých kopačkách.

90
    Za různá ošetřování a prodlevy se budou nastavovat tři minuty.

89
    Už se pomalu blíží konec zápasu, ještě musel zasahovat Audard, na kterého letěl Mostefa. K míči se však těsně nedostal.

88
    Nevypadá to, že by se hosté dostávali k nějakému tlaku, právě naopak. Protivník je i v deseti nebezpečný a má slibné kontry.

86
    To byla asi největší šance druhého poločasu, jinak jsme zůstávali pouze u náznaků.

85
    Nyní museli sledovat tutovku Aliadiéreho, který běžel sám na bránu a snažil se brankáře technicky obstřelit, míč letěl k pravé tyči a chyběl skutečně kousek. Mohlo být 2:0.

84
    Opět správné rozhodnutí, hráči Ajaccia padají velice ochotně.

83
    Jasný faul Peroza na rozběhnutého Aliadiéreho. Ještě před tímto momentem jsme viděli pád Oliecha ve vápně, penalta se nepíská.

82
    Žlutou kartu dostává Grenddy Perozo (AC Ajaccio).

82
    Centr Coutadeura odhlavičkoval do bezpečí Tonucci, byl z toho sice roh, ale žádné nebezpečí z toho nebylo.

81
    Ajaccio bylo nějakou dobu u míče, jenže pak přišel faul a naopak možné nebezpečí budeme sledovat na druhé straně.

80
    Posledních deset minut si užije jeho náhradník Pelé. A bude se muset zapojit do bránění.

79
    Odpracovanou šichtu má Traoré a nutno ho pochválit, patřil určitě k nejlepším hráčům na hřišti.

77
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Alain Traoré, přichází Bryan Pelé.

77
    U lajny se rozcvičuje Pelé, což znamená za pár chvil třetí střídání Lorientu.

76
    Druhé dějství je bohužel co se týče kvality velice slabé. Zklamání je výkon Ajaccia, které v přesilovce nemělo žádnou šanci.