Olomouc – Košice 4:1 (kon.) | Domažlice – Plzeň 1:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Vyšehrad 2:2 (kon.)
B. Bystrica – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Žilina – Šaľa 3:1 (kon.) | Myjava – Zlaté Moravce 2:0 (kon.)
Lipt. Hrádok – Ružomberok 0:9 (kon.) | Litovel – Olomouc 1:4 (kon.)
SK Sigma Olomouc
4:1 (1:1)
MFK Košice
Sobota 21.06.2014, 10:30 • Slatinice • Přípravný zápas

84
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Ružinský tak dlouho rozehrával míč, až mu ho dokázal vypíchnout a dostat za jeho záda JAKUB PLŠEK.

50
    Olomoučtí hráči přidávají další branku. Se štěstím se prosadit dokázal TOMÁŠ ZAHRADNÍČEK. Na jeho střelu si dokázal Ružinský sáhnout a vytlačit na tyč, ale od té se míč dostal za brankovou čáru.

47
    Olomoučtí hráči jdou znovu v zápase do vedení. Přesnou střelou z hranice vápna do horního rohu se prosadit dokázal ADAM VARADI.

44
    Košice právě vstřelily branku!
    Přesnou střelou do horního roku dokázali hosté v závěru prvního poločasu vyrovnat. Prosadit se dokázal JOZEF SKVAŠÍK.

37
    Olomoučtí hráči jdou v zápase do vedení. Po centru z levé strany se prosazuje nádhernou přízemní střelou z první ADAM VARADI.

Michal Sobecký

Branky: 37. Varadi, 47. Varadi, 50. Zahradníček, 84. Plšek – 44. Skvašík

SK Sigma Olomouc: Reichl (46. Bárta)– Petr (75. Houska), Šindelář, Varadi (73. Plšek), Churý, Janotka, Falta (78. Navrátil), Vepřek, Zahradníček, Cana, Svozil
    Náhradníci: Dreksa, Plšek, Navrátil, Houska, Bárta

MFK Košice: Ružinský – Dordevič, Kavka, Bašista, Ostojić, Korijkov, Sekulič, Skvašík, Bukata, Diaby, Pačinda,
    2. poločas: Ružinský – Tóth, Kavka, Huk – Gáll, Šinglár, Urban, Horodník, Kubík – Galin, Novák