Senec – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 1:4 (kon.) | Olomouc – Opava 5:0 (kon.)
Haladás – Trnava 2:3 (kon.) | Plzeň – Most 5:1 (kon.) | Wisla Krakov – Karviná 1:1 (kon.)
Žilina – Slovácko 1:2 (kon.) | L. Mikuláš – Třinec 1:1 (kon.) | Pohronie – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)
Slovácko – Žilina 1:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
0:6 (0:3)
FK Frýdek-Místek
sk Sobota 28.06.2014, 17:00 • Bytča • Přípravný zápas

Prípravný zápas medzi FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa a MFK Frýdek-Místek sa končí vysokým víťazstvom hostí 6:0! (18:45:21)

89
    MFK Frýdek-Místek dáva gól!
    Tesne pred koncom zápasu dávajú hostia gól a tak je priebežný stav stretnutia už 0:6!

75
    V 75.minúte je tu ďalší gól v sieti domácich a to znamená, že priebežný stav stretnutia je 0:5!

62
    V 62.minúte dávajú hostia ďalší gól a to znemená, že priebežný stav je 0:4!

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas prípravného zápasu medzi FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa a MFK Frýdek-Místek sa skončil, vo vedení sú hostia už 3:0!

45
    Prvý polčas sa skončil.

33
    Tak to je už studená sprcha pre domáci tím, ktorý inkasuje ďalší gól a prehráva už po polhodine hry 0:3!

9
    Tak neubehlo dlho a je tu druhý gól v zápase, ktorý opäť dávajú hostia, takže je priebežný stav 0:2!

2
    Na prvý gól v zápase sme nemuseli dlho čakať, pretože hostia ho dávajú už v druhej minúte a idú tak do vedenia. Priebežný stav 0:1!

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Ospravedlňujeme sa divákom, ale kvôli tech.príčinám nemáme k dispozícii zostavy oboch mužstiev a priebeh môže byť oneskorení. Ďakujeme za pochopenie!

Vítame všetkých priaznivcov futbalu, ktorý sa rozhodli kliknúť na prenos z prípravného zápasu medzi FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa, ktorý hostí na ihrisku v Bytči českého súpera MFK Frýdek-Místek. Úvodný výkop zápasu je naplánovaný na 17:00 a my z neho ponúkame zmeny stavu.

Hlavnou futbalovou témou vo svete sú momentálne MS vo futbale v Brazílii, ale prípravy futbalových klubov pred začiatkom sezóny sú už v plnom prúde. Pohronie začalo prípravu remízou 1:1 s Podbrezovou a prehrou so zlatými Moravcami 2:0. Dnes ich teda čaká tretí prípravný zápas. Český celok má za sebou jeden prípravný zápas, ktorý takisto odohral na pôde slovenského klubu, keď podľahol Banskej Bystrici 2:1. Dnes ich teda čaká druhý prípravný zápas.

Proti sebe nastupujú tímy, ktoré pravidelne proti sebe v príprave nastupujú. Keďže sa jedná o prípravný zápas a medzinárodnú konfrontáciu, tak sa favorit zápasu určuje ťažko.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.